Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátnőmet a szülinapján?

Figyelt kérdés
14 évesek vagyunk, már több mint másfél éve együtt és valamivel megszeretném lepni a szülinapján.Akár ajándékkal, akár programmal a lényeg,hogy romantikus legyen. Ötletek?:) Előre is köszönöm!
2015. jan. 21. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

De édes vagy :)

van valami , amit kifejezetten szeret?

Írj privátot, van pár ötletem, a környezetemben miket szoktak(tényleg ötletes)

2015. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13L vagyok. Én a volt barátomtól az első csókot meg fülbevalót kaptam :)
2015. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát "sajnos" az első csók már több, mint egy éve volt szóval az nem játszik.:) Romantikus program kellene inkább.:)
2015. jan. 21. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom igazán... Szerintem adj neki valamit amire már régóta vágyik nem tudom... Mennyetek el valahova kettesben. Sétálni,beszélgetni..

a kettes voltam 13L

2015. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!