Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért mondta, tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért mondta, tudom hogy komolyan gondolta, de nem furcsa ez nektek?

Figyelt kérdés
a barátommal beszélgettünk és szóba jött az hogy ő megadja nekem a facebook jelszavát , ennyire megbízik bennem?mondjuk tényleg nem csinálnél rajta semmit csak olvasnám a beszélgetéseit ? abszolút nincs titka előtte? tudom hogy nem csalna meg teljesen megbízok benne ezért nem is akartam hogy megadja
2015. jan. 21. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez annyira de annyira gyerekes
2015. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg gyerekes... Egyáltalán már az is, hogy te felnéznél rá.. tényleg megbízhatsz benne, ha az első adandó alkalommal már nézegetnéd a beszélgetéseit :D
2015. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" nem csinálnék rajta semmit csak olvasnám a beszélgetéseit"

" teljesen megbízok benne"


A kettő üti egymást aranyom!

2015. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Utolso, megis miert utne egymast a kerto, aruld mar el nekem!:))

Mi ket eve egyutt vagyunk, tudjuk egymas jelszavait mar az elejetol kezdve, van hogy egymast kerjuk meg hogy legyszi, nez mar meg mit irt xy, olvasd el milyen jot hulyeskedtunk.xy-onnal, nezd mar meg hogy i meg o milyen kepet kuldott , de ha mar ott vagy azt is megnezhetned hogy irtak e a girdetesre, jott.e e-mailom.. ez egy normal kapcsolatban miert fura ?! Miert egybol bizalmatlansag? Magunktol is megnezzuk hogy ki kivel mit beszel ha ugy van, ez nagyon is oke, hisz nincs titkolni valonk egymas elott, nyugodtan megnezheti a parom hogy kivel es mit bezselek ha van kedve, de egyebkent el is mondjuk egymasnak, ez a bizalom. Nem onnan indul hogy tudom e a jelszavat vagy sem, de ez egyfajta bizalmat ugyanakkor jwlol is tudod? Azt, hogy en megbizom benned annyira hogy tudd, megbizunk annyira egymaban hoyg kezelhetjuk egymas fiokjart, sot gyakran egymast kerjuk meg, hogy irj mar legyszi, valaszolj legyszi, na szoval amit mar leurtam.

Az a baj a mai vilaggal hogy minden ekorul forog.. miert kell ennyire felfujni, kedves utolso?! Miert?!

Mar kezdem utalni a netet.. legyunk oszintek minden csak errol szol, undorito az egesz.

Igenis ez pont hogy egy bizalom a masik fele, es ha nincs titkom miert ne.

2015. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!