Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy nézek ki mint egy puli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy nézek ki mint egy puli kutya, nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem a barátomat, akkor rendszeresen vasaltam a hajamat. Vasalva szerintem nagyon vonzó vagyok.

Az eredeti hajam viszont nagyon nagyon hullámos, inkább már göndörnek nevezhető.

Voltam fodrásznál, mondta, hogy ne vasaljam, és most azon vagyok, hogy rendbe jöjjön a hajam.

Hagytam magától megszáradni, és most úgy nézek ki, mint egy puli kutya.

Szálas a hajam, bolyhos, extra sok, iszonyatosan göndör.

Komolyan ha meglát a barátom lehet hogy elfut ijedtében.

Képet nem akarok linkelni, inkább az lenne a kérdésem, hogy fiúk, ti így is szeretnétek a barátnőtöket?

Tényleg rendbe kell hozni a hajam, mert nagyon sokat romlott a minősége, amióta vasalom.

Kezelem is, de azt mondta a fodrász, hogy idő kell neki.

Ki vagyok bukva.

Tojjam le és az első az legyen, hogy tetszek a barátomnak, vagy inkább vállaljam büszkén a birka fazont, az egészéges hajért?

Az a baj, hogy a környezetemben régen piszkáltak a hajam miatt, egy csomó megjegyzést kaptam rá(fiútól is), hogy száraz, de hát kezelem, nem tudok mit tenni vele, ilyen hajjal születtem...semmi önbizalmam miatta, már most félek, hogy kiszeret a barátom.

Nálatok ez mérvadó lenne? Ne haragudjatok, ha hisztizésnek tűnik, de szerintem egy lánynál fontos, hogy magabiztos legyen...na hát így én nem vagyok.


2015. jan. 21. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
EZ MOST EGY KOMOLY KÉRDÉS ?
2015. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, komoly.

Tudom, hogy gáz, meg minden, de a barátommal kapcsolatban nem sok önbizalmam van, ha a külsőmről van szó.

Ha valamit furcsáll vagy nem tetszik neki, elég bántó megjegyzést tud tenni úgy, hogy észre se veszi.

Ráadásul látom hogy a szép scajokat hogy nézi meg, én meg így minden vagyok, csak nem szép.

2015. jan. 21. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod összefogni vagy befonni vagy kontyba tekerni, hogy ne álljon szanaszét?
2015. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon göndör a hajam ès szanaszèt áll viszont imádja a pasim, nagyon szexinek tartja a borzos hajat. Èn be szoktam habozni így nem tünik olyan kòcosnak. Minden eddigi pasimnak bejött. Szerintem ha jól behabozod vagy vizes zselèt nyomkodsz bele akkor szèpek lesznek a tincseid.
2015. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tl;dr
2015. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs vele gond. A Puli kutya is olyan, mintha rasztás lenne:

[link] = [link]

2015. jan. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy a barátod a hajad miatt szeret téged:) Szóval szerintem megérti majd :D Meg, összetudod fogni, befonni, felkontyolni, hogy ne álljon annyira 'ppuli kutyásan' :) Remélem segitettem.
2015. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!