Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan léptetek/lépnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan léptetek/lépnétek ki egy kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Lényeg hogy együttvagyunk 3 éve,és ugye vannak problémák amiket én próbálok megoldani vagy legalább változtatni rajtuk,de a párom le se sz.rja..neki jó úgy,ahogy..

Együtt is élünk, és nagyrészt ő keresi a pénzt,én pedig néha besegítek..

Szóval nagyon valószínű hogyha szakítok vele akkor onnantól kezdve nemlesz hol laknom,lennem,élnem.

De azt sem tartom megoldásnak,hogy amíg elmegyek dolgozni és megkapom a fizetést addig húzzam a dolgot,mert az köcsögség lenne a részemről..

Esetleg valaki valami ötlettel tudna szolgálni?

19L


2015. jan. 21. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szüleid nincsenek?
2015. jan. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Költözz haza
2015. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mehetek..
2015. jan. 22. 00:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Szülők, család, barátok.... de az is egy megoldás, ha megbeszéled vele, hogy - a 3 évre tekintettel - ideiglenesen lakótársként maradnál és amint lesz jövedelmed, utólag finanszírozod ennek a költségeit.
2015. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs hova menned,még ne borítsd ki a bilit.Csak akkor ha már tudod mihez kezdenél utána.
2015. jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt sem értené meg,hogy szakítok vele..mert szerinte így minden rendben van.és nekem mindent el kell tűrnöm..


De nem akarom kihasználni sem..viszonylag elég sokmindent köszönhetek neki,de nem szeretném ezt így folytatni mert nem látom értelmét..

2015. jan. 22. 00:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A te esetedben más a szitu, én így várnék amíg tudnék fizetni magamnak egy albit, vagy egy szobát. Addig próbálj érzelmileg elhatárolódni, építsd le a kapcsolatot, így a szakítás is könnyebb lesz. Anno 3 év után én azért szakítottam, mert már nagyon ritka volt a szex, és nem miattam. Nem csalt meg, ezt tudom, de már nem vonzódtunk egymáshoz, kihűlt részemről a szerelem is. Ő még bújt, ölelt, az utolsó pillanatban is éreztette, hogy szeret, de nekem ez már teher volt, és alig vártam a szakítást, hogy többet ne érjen hozzám, ne kelljen őt hallgatnom, ha hozzám beszél. Én is épp 19 voltam ekkor. Én kb. 2 hónap alatt távolodtam el tőle, mikor én már tudtam, hogy szakítani akarok. Ritkábban kerestem, alig találkoztunk, felszínes dolgokról beszélgettünk, ha együtt voltunk is csak feküdtünk egymás mellett és bámultuk a tv-t, már nem kedveskedtem neki sütivel, ezzel-azzal, szex pedig már egyáltalán nem volt, de ő sem kezdeményezett, így ez könnyen megoldható volt. Ő érezte, hogy gáz van, mindig kérdezgette, hogy szeretem-e még, mi a baj, de mindig eltereltem a témát. Szakításkor mondta, hogy tudta, hogy ez lesz, de sikerült elérnem nála, hogy már neki se fáj, bár még szeret, de őt bántotta, ahogy az elmúlt időszakban bántam vele, és tudja, hogy jobb lesz így. Békében váltunk el, megbeszéltük, hogy nincs okunk fújni egymásra, szép 3 év volt, de ebbe ennyi fért bele. Szóval nekem ez a tanácsom, kezdj el eltávolodni, gyűjts pénzt, és költözz el.
2015. jan. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen szituban vagyok,annyi könnyebbséggel hogy a lakás az enyém.Viszont jelenleg nincs munkám.Én már nem tudok várni,borítom a bilit még ma,a tegnapi nap feltette az i betűre a pontot!Inkább dögöljek éhen,mint vele maradjak még egy napot!
2015. jan. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!