Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veletek hasonló?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek hasonló? Évekkel ezelött nagyon szerelmesek voltatok valakibe, de szét mentetek, mert az illető nem szeretett eléggé.

Figyelt kérdés
Az élet mégis úgy hozta,hogy szeretője lettél,de amikor te párkapcsolatban voltál,nem volt köztetek semmi.Majd amikor egyedül maradtál,de neki már tartós kapcsolata volt,rájött,hogy szerelmes beléd.
2015. jan. 22. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:

az élet túl szép ahhoz, hogy tényleg legyen olyan hogy "egymásnak vagytok teremtve". tapasztalat.


sokan vagyunk akik képesek álmodni, akár még az érzelmek is viszonzottak... mégis megoldhatatlan.

2015. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Velem ez történt,de már nem vagyok belé szerelmes.Csak van nekem,nem gondoltam volna,hogy fordul a kocka.Viszont ő az egyetlen akire mindenbe számíthatok.
2015. jan. 22. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 7 évig tartott egy ilyen kapcsolatom. Pont úgy történt, ahogy leírtad. Nekem ebben az egészben az volt a fura, hogy amíg normális, klasszikus kapcsolatunk volt, fél év után szakítottunk, így viszont szerintem még ma is együtt lennénk, ha nem költöztem volna külföldre.
2015. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi már 17 éve ismerjük egymást.Azt mondja,hogy ha nem lenne a kisfia már együtt élnénk.
2015. jan. 22. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ilyesmi történt ... 15 év házasság, válás, másfél év után szeretői kapcsolat, aztán újrakezdés, megcsalás, szétmenetel, de szeretem ...
2015. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!