Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltekenyek lennetek? Erez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltekenyek lennetek? Erez iranta valamit? Vagy ti nem akadnatok ki?

Figyelt kérdés

Parommal 3honapja jarunk, azt mondja mindennel jobban szeret es sosem csalna meg. Mindig az a baja hogy bizalmatlan vagyok vele.bar eddig meg nem adott okot ra.

Az exevel 3evig eltek egyutt. Es nem tartjak a kapcsolatot.

De a parom egy muhelyben dolgozik az ut masik oldalan pedig ott dolgozik az exe egy peksegben.

O azt mondja nem jar be oda de megis kindig tajekozott hogy mikor es mikor nem dolgozik az exe. Azt mondja a kollegai bejarnak es ok meselik neki mindig.

Nem tudom mit higgyek. Feltekeny vagyok....

Az exe amugy elvan mar jegyezve.

Nekem ez fura... Nem szokott a norol beszelni.nagy ritkan hozodik fel akkoris azert mert en kerdezek valamit es a parom valaszol.

Ma is raktam ebedet a parombak es mondtam hogy rakok kenyeret ha ker. De mondta hogy majd vesz. Egybol arra gondoltam hogy megy az exehez. Ra is kerdeztem hogy volt.e mobdta higy nem es fejezzem be ezt. Mondta hogy a csaj amugyis tegnap dolgozott mert a kollegaja meselte neki megint.

Azt mondja csak akkor megy be ha nem az exe van hanem mas ezert is informaljak a kollegak...

FURAA...NEM???


2015. jan. 22. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ,és ha bemegy,akkor mi van? Ő már a múlt,te meg a jelen vagy.Ne cseszd el ezt a srácot hülyeségekkel!
2015. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne vigyétek kenyértörésig a dolgot! Higgy neki és kész.
2015. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
abban a pékségben nem csak az exe dolgozik. nyugodj meg, rémeket látsz! nincs köztük semmi, miért menne vissza hozzá, ha egyszer elhagyta?
2015. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat az ékezetek miatt, csak telefonról írtam.


Nagyon rossz érzés ez most nekem.

Nem tudom mit higgyek. Nem gondolom azt hogy érez az exe iránt, de tudom hogy 3év hosszú idő. Egyébként a csaj azt akarta hogy a párom jegyezze el anno, és gyereket is akart de a párom nem adta be a derekát.

Azt mondja velem mindkettőt eltudja képzelni (ez nagyon jól esik!!!)


De kétségeim vannak. Ha nem érez iránta, miért jár be hozzá.

Nekem itt valami nem stimmel.

Hogyan legyek most okos?? Mi a megoldás???

SEGÍTSETEK!!!

2015. jan. 22. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod. Ezzel, hogy egyfolytában ezzel a kérdéssel zaklatod, csak elüldözöd. Ha meg akar csalni, így is, úgy is meg fog, ha meg nem, akkor nem. Én nem lennék féltékeny, nekem ebből nem az jön le, hogy hűde meg akarna csalni, De tényleg ne kérd ezt rajta számon állandóan, mert semmi értelme.
2015. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És azért zavar, hogy bejárkál hozzá, mert nem ezt beszéltük meg és azt mondta bízhatok benne.


Ezzel tulajdonképpen HAZUDIK nekem, és ha letagadja akkor van rejtegetni valója!!!! Innentől kezdve pedig megcsalásnak tekinthető

2015. jan. 22. 16:58
 7/9 A kérdező kommentje:

És ami nagyon bánt még: hogy sokszor úgy érzem az exe rnyékában élek, mert vele sosem fog eljutni odáig hogy összeköltözzünk :(

a Másik nőt biztosan jobban szerette mint engem :(


Csak azt nem értem, hogy akkor miért etet meg ezzel a "bármit eltudnék veled képzelni, olyat is amit eddig senkivel"-dumával??


egyébként 29éves

2015. jan. 22. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Így kicsinálod magad és a kapcsolatodat.

Ne hívd fel a figyelmét minden nap a csajra!Veled van téged szeret,bízzál jobban meg benne és magadban is:)

2015. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túldramatizálod...
2015. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!