Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Irigy féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigy féltékeny vagyok a barátnőmre, mert jóképű dúsgazdag pasival jár. Hogyan küzdjem ezt le?

Figyelt kérdés
Luxus autóval kocsikáznak. Luxus éttermekbe járnak. Most vitte el Maldívra. Ruhákat vesz neki. Meg minden. Szabályosan felemészt, ahogy facebookon nézegetem a képeiket!
2015. jan. 22. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sosem értettem mi "értelme" másokkal foglalkozni, főleg ha még frusztrál is keményen :-) Sokkal jobb az élet, ha ezt nem teszed, próbáld ki.
2015. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Minek foglalkozol mások életével? Nincs neked életed, hogy azzal törődj??


Emészd csak magad nyugodtan, hisz úgy sincs más dolgod ezek szerint, mert akkor azzal foglalkoznál!

2015. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Én azokra vagyok irigy akik BOLDOGOK még pénz nélkül is!!!;) L
2015. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Jó barátnő vagy, grat.tesz valamit az a barátnő azon kívül, hogy pasija van? tanul, dolgozik stb? mert ha nem és üres a feje, akkor sokáig nem biztos, hogy meg lesz tartva. Am semmivel sem több ő,mert több ruhája van. Dolgozz, küzdj az álmaidért. Ne egy férfitól várd a megváltást. Azok a nők annyira szánalmasak.
2015. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
vegyél egy kis észt adjak kölcsön? tudok pénzel és ésszel is szolgálni :D
2015. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az irigységed magad képzésére fordítsd, és meglásd fordul a kocka. Később ő lesz rád irigy, mert mindent Te magad értél el. Hidd el, nincs annál jobb mikor a barátok felnéznek rád, mert olyan dolgokat értél el amiket ők nem, és akkor már akár segíteni is tudsz nekik. Az, hogy egy gazdag palit megfogott az addig semmit nem jelent amíg nem tesz valamit ő is. Addig ez csak egy kifele irányuló állapot.
2015. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!