Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg szabad kérdezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg szabad kérdezni a páromat arról, hogy az előző barátnőivel miért szakítottak?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok, mit szólnátok hozzá, ha a barátnőtök/barátotok ilyet kérdez?

És válaszolnátok rá, vagy inkább megsértődnétek?


2015. jan. 22. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg szabad. Sőt, tanulni is lehet belőle- szerintem. Ha engem az új párom megkérdezne, nem venném zokon, ez is hozzátartozik a másik megismeréséhez.
2015. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek a volt kapcsolataimról beszélni, az a múlt. Ha esetleg véletlenül szóba kerül valami velük kapcsolatban, elmondom, nem titok. De nem szeretem, ha direkt kérdezgetnek róluk.
2015. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, én mindig minden pasimat kifaggattam erről, érdekes és tanulságos téma. Én is mindig mesélek a volt kapcsolataimról. Még egyik sem vette zokon.
2015. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk néha szót ejteni a volt kapcsolatokról, bár egyikünknek sem kedvenc témája. Titoknak viszont nem titok, a múltunk része, amin változtatni nem lehet, csak tanulni belőle.
2015. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha friss kapcsolat lenne és konkrétan rákérdezne,akkor nem örülnék neki, de válaszolnék.

37F

2015. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek az exekről beszélni (és hallani se), de tőlem megkérdezte barátom, még nagyon az elején, természetesen válaszoltam, de ez elég érzékeny téma lehet. És én például nem szívesen hallanám, hogy pl élete nagy szerelme kiköltözött ide-oda, ezért szakítottak, vagy egy se veled se nélküled kapcsolat volt... szóval nagyon könnyen mondhat olyat, ami nincs rendesen lezárva, és megkérdőjeleződik, mi történik, ha felbukkan az az ex. Lehet csak én akarom homokba dugni a fejem, de nem szeretnék ilyeneken gondolkodni inkább.
2015. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!