Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek és mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Színészkedem gyermek korom óta és kb egy éve átmentem egy másik színtársulathoz és ott megismertem egy lányt aki első látásra nagyon ismerős volt és én is neki de nem tudjuk hogy honnan. Amikor megismert tetszettem neki csak nem vettem észre mert bal*asz voltam. Viszont volt akkor neki még barátja és ezt használtam kifogásnak hogy nem érdeklődtem iránta . Viszont két hete megcsókolt úgy hogy én teljesen elfelejtettem mindent abban a pillanatban mint amikor egy romantikus filmben megvan az a várva várt első igazi csók. De sajnos ittas állapotban volt és nem emlékszik rá, és én elmondtam neki hogy mi történt azon az estén, és akkor tudtam meg, hogy lehetett volna közünk valami több. Mikor elmondtam azt mondta hogy erről még beszélünk személyesen. A kérdésem az hogy mire számítsak és hogyan küzdjek érte? 17/f

2015. jan. 22. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez jó jel, nem tudom mire számíts,de biztosan bejössz neki.

Mondd el neki,hogy ő is neked és hívd el valahova, ismerjétek meg jobban egymást aztán jön minden sorba. Hajrá

2015. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!