Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátomnak? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel kb 1 éve jóban voltam,de kiderült hogy többet akar,akkor megmondtam hogy nekem nem kell más csak max barátság,azt mondta neki ez ez kevés,nem keresett egy ideig.Aztán utána többször hivott,egyszer felvettem,mert nem kapcsoltam hogy kinek a száma(én kitöröltem az övét),de elég hamar letettem.Nem sokkal utána megismertem a barátom,azóta is hivott már ez a pasi csak nem vettem fel,irt hogy sms-t hogy miért nem,megirtam hogy nem hallottam(tényleg nem,de amúgy sem vettem volna fel).Most egy ideig nem keresett,de ma meg irt egy sms-t hogy mi van veled drága? Erre sem válaszoltam.Arról hogy ez a pasi többet akar és hiv néha csak nem veszem fel a barátom is tud,de erről az sms-ről nem...Nem tudom elmondjam-e neki mert elég féltékeny tipus,és nem is bizik annyira magában,nem akarom hogy arról kelljen gyözködnöm hogy őt szeretem és ő egyáltalán nem kevés hozzám(általában ezt mondja ilyeneknél),nem akarok mást,nem akarok "jobbat".Meg ezen azért meg is bántodik,nem akarom megbántani,nem akarom elrontani a hangulatát...

2015. jan. 22. 19:26
 1/3 Hercegnő_: ) ***** válasza:
Ha nem érdekel a pasi,tiltsd le a számát és többet nem tud majd keresni.Nem muszáj elmondani,aztán csak ideges lesz a barátod a semmiért.
2015. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a pasi.Nokia 301-em van,ezen még nem találtam olyat hogy letiltás,szerintem nincs is,de valaki tudja hogy mégis az megoszthatja velem...
2015. jan. 22. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:

hát akkor ne mondd el és tiltsd le a másik számát :)

ha sokszor hozzábújsz és azt mondod neki h szeretlek, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem lesz önbizalomhiánya :)

2015. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!