Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert feltekeny a baratnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrusenko kérdése:

Miert feltekeny a baratnom, es miert nem bizik meg bennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok Angliaban elek 28 eves vagyok es van egy afro baratnom aki 34 eves egy nagy hazban lakunk ahol tobben is laknak, van egy csalad akiknel szuletett egy baba es a kedves baratnom az anyukara lett feltekeny mert normalisan beszelgettem az anyukaval elotte es o ugy latta ,hogy tortenik valami koztunk. Feltekeny lett az anyukara hiaba probaltam el magyarazni, hogy semmi sem tortent o meg jott kulombozonel kolombozo tortenetekkel, hogy talalkozom vele , vagy mentalisan csalom meg, o meg betegesen hasznalja a hobbijat a baratnom ez pedik a kartya joslas es meghoza betegesen uzi igy probal elemezgetni engem, probaltam neki elmagyarazni, hogy fejezze be a kartya jatekot de , o nem akarja elismerni hogy a kartya is befolyasolya. Az uj sztori pedig, hogy tulsagosan fiatal vagyok hozza es gyerekes, hogy o nem akarja a kapcsolatot en meg eroltetem. Nem egyszer volt , hogy elnezest kert azert ahogy viselkedett es nekem adott igazat de ez mind eltunt a kovetkezo nap. En idiota meg probalom rendbe hozni a kapcsolatot mondom ne veszekedjunk es beszeljuk at az egeszet normalis modon, de o soha nem akar beszelni, ha beszelgetunk is veszekedes es o elmondja a salyat verziojat en vegig halgatom ot ahogy gyanusitgat , ahogy beteget csinaltam belolle , hogy en gyerek vagyok mert nem ertem meg es jasztadozom vele csalom, meg ilyesmik. Mindennap probalom el magyarazni, hogy szeretlek es nincs oka, arra hogy feltekeny legyen. Hol itt a problema, oszinten en sohasem csaltam meg baratnomet es sohasem flortoltem senkivel.Mindennap felhozza ugyan azt a sztorit, hogy bizik az erzeseiben es tudja biztosan mi tortent mert latta kettonk viselkedeset. Mindennap ugyan az a tema es engem hibaztat, hogy errol beszelunk es nem tud koncentralni a salyat dolgaira es kiakad rendesen osszetor mindent ami a kezeben van.Velemenyeteket kerdem ki a hibas?

#andrusenko
2015. jan. 23. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen csajjal nem jönnék össze.

Milyen ember ki nem hisz neked?? Főleg egy kapcoslatban... Szánalmas....

2015. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem bírnám. Alap lenne, hogy meghallgassátok egymást. Kipróbálnám, hogy nem szólok hozzá, aztán hátha ráun a veszekedésre. Te megteszed, hogy rendbe akarod tenni a kapcsolatot, normális próbálsz lenni többet nem tehetsz. Ha nem változtat akkor viszontlátás.
2015. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a csajt, nem 100-as.
2015. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért én meghallgatnám a másik felet is!Tudod akkor viselkedik valaki így,ha eljátszották a bizalmát!
2015. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!