Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a kapcsolatról? . szeretnék most már téleg új életet élni

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt de már teljesen elmúlt minden érzelem iránta.. elejinte megkaptam hogy vemtelen vagyok(mert nem esek könnyen teherbe) utána teherbe estem és elmondod minden rossz k*r*n*k ...most szépen lassan adagolom neki hogy én ezt már nem szeretném de be vallom az öszintét félek töle mert elég agreszív ember... nem hajlandó elmenni dolgozzni hogy különj menjünk... azt mondta neki jó az anyjáéknál..inkább engem küldene dolgozzni.. veri magát az 50 ezer forint közhasznú fizetésére.. aminek a felét wiskyre költi meg tömeg növelökre..szeretnék én is boldog életet élni .. gyereket is szeretnék nagyon... szeretem öt mert nem fogom le tagadni... csak én ilyen embernek nem szeretnék szülni... pedig mindig benem van hogy talán jobb lesz..de ez sosem lesz jobb csak rossza..

mit gondoltok róla ?


2015. jan. 23. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

hagyd el!


dee te most terhes vagy tőle?

2015. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most akkor az első gyermeket elvetetted?
2015. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

elvetélte,...


ezt az üzenetet kaptam töle most

"Hala istenek szia ! Most jott ki a rossz kur*vasa* rajtad te undorito egy ku*va vagy ember neked nem ilyen azeo helyed kelett volna legyen meletem kint kurv*n*k l

Kelettel volna legyel tiszta egy nyomorult vagy !!!+

2015. jan. 23. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Okés bocsi elvetétted.
2015. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

b**assza már meg elvetélte na, de tökmindegy

Szerintem mindkettőtökkel gond van

2015. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy tipikus társfüggő vagy, pont mint az alkoholisták és drogosok feleségei. Valami azt súgja, hogy nem fogod elhagyni, pedig már régen le kellett volna lépned...


3: Ezt most a barátod írta neked? Diszlexiás? Próbálj találni valami normális férfit és majd az megrendezi.

2015. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!