Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak neki még egy esélyt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki még egy esélyt, vagy az ilyen soha nem fog megváltozni?

Figyelt kérdés
Nem rég jöttem össze eg sráccal Erre kiderült, hogy más lányoknak is (vagy is én csak egyről tudok) csapja a szelet. Mikor elmondtam neki, hogy tudok a kis dolgairól azt mondta, hogy tudja h mekkor barom volt és megpróbáltam magát visszakönyörögni, hogy csak azért csinálta mert még ő sem volt tisztában az érzéseivel és hogy nagyon fontos vagyok neki. Most mit csináljak? Higyjek neki vagy hagyjam a fenébe az ilyet?
2015. jan. 23. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
hagyd a pics.ba, nekem is volt ilyen fiúm, csak magának akar jót, neked meg rosszat >< trust me
2015. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CptTomato ***** válasza:
Ne...hagyd a csába!
2015. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dobd, jön másik. neki is.
2015. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én adnék neki egy esélyt!Ha eljátssza megy a süllyesztőbe.
2015. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd a fenébe. Buta gyerek....
2015. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd, elég rossz így indítani egy kapcsolatot.
2015. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!