Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben? Probalkoznatok v. varnatok mi lesz?

Figyelt kérdés
Muszlim ferfi felesege vagyok, szeretjuk egymast, de veszem eszre, idovel valtoznak a dolgok, ha lassan is. Amikor felesege lettem, heti 3 alkalommal is szeretkeztunk, hol o hol pedig en kezdemenyeztem. Kicsivel kesobb csokkent mar csak kb heti 2 alkalomra, most pedig mar hiaba kezdemenyezek, pedig latom neki is tetszene, csak nincs kedve szeretkezni. Csak az a valasz h. faradt vagyok, most nem. Mar nem is kezdemenyezek minden nap, varom hogy o mit tesz, de semmi. Mar ez megy 12. napja. Igaz 3 napos mensi is volt kozben, ami mar tegnap estere nem volt. Ismet probalkoztam,es aludni akart. Azt mondja es erzem is h. szeret, nincs senkije sem, de miert teszi ezt? Ma annal dontottem, nem probalkozom egy jo ideig. Mit tegyek?

2015. jan. 23. 17:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ennek az egésznek köze nincs a vallásához. Mit akartál ezzel?
2015. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem a vallas a lenyeg, hanem a fenti kerdesemben azt kerdeztem, mit tennetek a helyemben? Tovabb probalkozzak v. varjak mi lesz?
2015. jan. 23. 17:20
 3/17 anonim ***** válasza:
Hu hat nemtom hány évesek vgytok ... de am probbálkozz aprobb dolgokkal 12nap azer nm keves pl hajolgass elötte vagy mittudom egyél elötte oan ""sexyn"" banánt tudom kicsit erdekesen hangzik xd ... vagy sugj fülébe oan mocskos dolgokat hátha beindul a fantaziája... de neked kell tudnod hogy mitol indul be :-D nm lehet h stresszes munka vgy iesmi miatt? kicsit maszirozd meg hatha ellazul onnan meg már lehet probalkozni :-) vagy beszelj vele hogy mi az oka ha semmi sem hasznal ...
2015. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél valami szexi rucit, de tényleg nagyon extrém legyen, és várd olyan szokatlan pózban ami tényleg egyértelműen céloz a lényegre. Engem ez teljes mértékben felizgatna, független attól, hogy mennyit melóztam aznap. Tuti veretném másnap reggelig. Ha erre is azt nyögi be, hogy fáradt akkor tényleg komoly gondok vannak. Ha már semmi sem használ írj egy privat üzit, azt normál kerékvágásba raklak.
2015. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szioka. Nem a munkaja miatt ilyen. Minden este orakig o internetezik, en pedig mint egy kiskutya, ott vagyok mellette. En olelem, puszilgatom mindenhol, maszirozom egesz testet, es erzem amikor a nemiszerve fele a combjat maszirozom, jo neki is. Kiszolgalom amit ker, minden pillanatban a kivansagat figyelem, de nem ertem mi lehet a gond.
2015. jan. 23. 17:32
 6/17 anonim ***** válasza:
Barcsak nkm lenne ien bnőm :) hát akkor... beszéljetek rola... minden kpcsolatban aza legfontosabb sztem hogy minden problémát megbeszéljetek... az azért érdekes hogy ö ott internetezik temeg csak mint egy kutya... ahgy irtad... ez nemlehet valami jóérzés ... am amit irtak elöttem hogy valami sexy ruha... ugy várod ágyba vagy iesmit már probáltál?
2015. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5-ös kommentedben megadtad a választ arra, miért van ez az érdektelenség részéről.
2015. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Talan a honapokon keresztul, minden este orakig tarto internetezes utan nincs kedve szeretkezni? Mert tenyleg ez megy minden este, 10 tol ejfelutan kapcsolja ki a gepet. Igen,en pedig a het minden napjan mellette, mint ahogy irtam,egy kiskutya. Azt mondja fontos vagyok neki. Az esti alvasrol annyit, h. amikor agyba kerulunk, csak par puszi,oleles es jo ejt kivan. Mar felek a kezdemenyezesektol is sokszor. Amugy nem szeretem a szexis dolgokat, nem pozolgatok elotte, de alvaskor is csak egy polo es egy alsonemu van rajtam. Megsem.
2015. jan. 23. 18:05
 9/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, hogy ex bnőm nem akart szexelni mert fáradt volt, erre én fogtam letoltam a gatyát, és a farkammal arcon csaptam 1x. Ezek után már nem volt probléma;D Te is csinálhatnál valami hasonló fura dolgot. Próbálgatni kell, aztán majd alakul.
2015. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az is használna, ha kutyába lemennél amíg gépezik, és úgy elégítenéd ki szájal. Sok sikert! :D
2015. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!