Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány egy 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány egy 25 éves fiúval? Ez mennyire fura, már ha egyáltalán annak lehetne mondani? Csak véleményekre vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem túl nagy korkülönbség, de most majd mindjárt lehurrognak a többiek.
2015. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
9 év korkülönbség nem feltétlenül túl sok, de ebben a korban az. 10 év múlva már nem lenne az, de így igen.
2015. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
amennyi ilyet hallok,ahhoz képest nekem nem fura.
2015. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig csak azt tudom mondani, hogy egyéni ízlés kérdése. Én 27 vagyok, nekem 20 alatti nem kéne.
2015. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha megértitek egymást, jól érzitek magatokat egymással, semmi gond. Törvényt nem sértetek, és azért nem egy extrém korkülönbségről van szó.
2015. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
16 éves lányt és 25 éves férfit akartál írni nem? Igen sok a korkülönbség, nekem ennyi idősen nem kéne 20 év alatti, még túl gyerekesek.
2015. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A korukhoz képest nagy a különbség, ahogy már írták is. Mondjuk a 21-30 már nem lenne annyira gáz, de egy 16 éves lány az én szememben még kölyök. A tini szerelem az legyen tini szerelem. Egy 25 éves férfinak már nem biztos, hogy tini szerelem kell, egy 16 éves lány viszont még nincs felkészülve másra, hiába gondol magáról többet. (Ha már véleményt kértél.)
2015. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azzal van a fő gond, hogy gyerekes, mert vannak érett gondolkodású lányok is 16 évesen, még ha az élettapasztalatuk szinte nulla, akkor is. Pont az utóbbival van a gond, nincs sok élettapasztalatuk, sokat változnak még épp emiatt és a céljaik is eltérőek feltételezem. Lehetősége sincs nagyon kitörni egy 16 évesnek, max. nagyon bonyolultan lehetne előrébb hozni az egyetemet, és az is lehet, hogy csak magának ártana azzal.
2015. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első kapcsolatom ugyanebben a felállásban kezdődött. 3 évig tartott, utána én "kinőttem" belőle, ő ugyanott tartott, ahol 26 évesen (sehol), nem voltak céljai, stb., én pedig haladtam szépen előre. Nem tudtam vele együtt tervezni, mert egyik napról a másikra élt, és őt ez még csak nem is zavarta. Szerintem egyénfüggő, fordítva is lehet persze, hogy a 16-19 éves lány még gyerekes, a pasi pedig eddigre felépít egy komolyabb egzisztenciát, családalapításon gondolkodik, a lány meg még élni szeretné az életét. Millió verzió van erre a dologra, igazából 3 évig mi is elvoltunk, első kapcsolatnak jó volt, sokat tanultam belőle.
2015. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Családom válasza:
Én és a férjwm között több mint 20 év van. Boldog házasságban élünk együtt a 2 gyermekünkkel.😉 Szerintem mindenki döntse el magában kinek mi a jó! Kinek hogyan jön ki a másikkal és hogy érzitek magatokat egymással!
2021. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!