Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menthetnem meg a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
8 honapja vagyok egyutt a baratommal, nagyon szeretem meg ha sokszorveszekszunk is hulyesegeken.. ma beszelgetni szeretne velem es mar kapasbol ez a mondat.. na mindegy megkerdztem h szajitani akar e tegnap telefonba azt mondta hogy nem. Pedig mondhatta volna, ma meg megeszi es kesz ennyi. A kapcsolatunk problemaja az az hogy en elb...sztam es nem bizik meg bennem 100%. Vagyia ketszer is elb..sztam az utobbit a heten. Ugyanugy viselkedtunk a ra kovtkezo napokon de tegnap megis gondolkozott h ot ez mennyire idegesiti... mit tehetnek azerthogy jobban megbizzon bennem? Komoly kapcsolatnak indult, es folytatodott, legutobb meg azt is mondta hogy kettonk kozul en vagyok az aki szorakozhat es meggondolhatja magat a kesobbiekre nezve.
2015. jan. 24. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
És mit jelent az, hogy kétszer is elb... ? Nem teljes a történet!
2015. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
29 eves, es nem megcsalas miatt nem bizik bennem. Az egyik sz...kavaras miatt adodott, h azt hitte massal hozattam magam haza, a masik pedig egy szimpla beszelgetes volt egy regebbrol ismert ferfivel, aki egy bokot elsutott es ennyi.. en meg meg se koszontem.. ezek estek neki rosszul...
2015. jan. 24. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Pitiáner dolgok miatt műsorozik? Ez nem hiszti véletlenül?????
2015. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

En nem tudom, nekem is ugy jott le az egesz, foleg az elso dolog miatt mikor sz...rjavaras volt az egesz de megsem nekem hitt... arrol nem is beszelve hogy kozel 30 eves ember ilyenen kiveri a balhet. Hogy egyszer decemberben beszelgettem egy ferfi ismerosommel aki nem osztalytarsam vagy barmi. En jpofaskodok masokkal amig o nem sinal semmit. Mindegy, en nagyon szeretem, akkor veszekedtunk egy nagyot elakart menni de nem hagytam es itt maradt. Letoroltem magam a facebookrol is h ne legyenek ezek miatt veszekedeseink. O nics fent,volt h en is letoroltem magam de visszamentem mert par ismerosommel beszelgettem ott.

De ha ez feltekenysegbol adodna, akkor miert mondja azt arra a egnapi beszelgetesunkkor, hogy "en: azert szeretlek , en se utallak " ????? Nem szoktuk mondani egymasnak h seretjuk csak nagyon nagyon ritkan, es a multkor mondtam neki, h azert is maratam fent facebookom, mert epp olyan idoszakunk volt mikor tobbszor sirtam miatta ugy megbantott az idiota stilusaval. Es ugy ereztem h nem szeret engem.

2015. jan. 24. 10:58
 5/7 A kérdező kommentje:
* maradtam nehez potyogni ertelmesen mert nem geprol vagyok nezzetek el...
2015. jan. 24. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Megmentheted, de minek? Kilométerekről is látszik, hogy nem vagytok szerelmesek egymásba, akkor meg mi a matyómintás nyuszibogyónak vagytok együtt? 50 éve, ha leszülettél egy faluban, jó, ha 2 veled egykorú, ellenkző nemű potenciális jelöltből tudtál választani. Ma beülsz a kocsiba, és a fél ország felhozatala a rendelkezésedre áll. Akkor meg minek raboljátok egymás idejét?
2015. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azota elevult a problema, de sokat gondolkozom a hozzaallasomon. Utolso mibol szurod ezt ki ?
2015. jan. 27. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!