Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok szabadulni tőle!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szabadulni tőle! Már nagyon rossz! Mit csinálhatnék? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. 4 éve kezdtem a középsulit, ahol rögtön az első nap első percébe kinéztem egy fiút(Nevezzük R-nek), aki egy évvel felettem járt.Szerelmes lettem belé úgy, hogy egyáltalán nem ismertem. Aztán egyszer csak(ez már kb 2.osztály félévétől volt inkább)elkezdett köszönönni amikor szembe jutt suliba, meg hasonlók.Aztán felvett egy fiú msn-re(hívjuk G-nek), hogy van egy fiú akivel egy suliba járunk és nagyon bejövök neki, csak neki nincs otthon internete,és sajnos még van barátnője is. Amikor megmondta a nevét, tudtam, hogy R-ről van szó.Ahogy teltek az idők, G-vel egyre többet beszélgettem msn-en, és szépen lassan ő meg belém szerett. Szóval..Én szerelmes voltam R-be, a haverja, G pedig belém.Majd jó sok idő múlva úgy volt hogy a "szerelmemmel"találkozok az egyik közeli tónál, egy kisebb baráti társaság körében, ahol ott volt G-is. Onnantól kezdve ahol én voltam, ott volt ő is. Hiába volt randim, jött utánam, mindenképpen beszélni akart velem.És amikor visszasétáltunk a faluba R-el,akkor lehettünk végre kettesbe. Másnap reggel hazamentem.A haverja azóta(ennek jó 1,5 éve)folyamatosan "zaklat" a szerelmével, azóta R-rel vége, amúgy bő fél évet voltunk együtt. Most van egy másik srác.(Legyen A)Sajnos ő is a haverja, és körülbelül ugyanezt a játékot játsza, csak már sikerült azt elérnie, hogy A haragudjon rám, nem tudom miért, biztosan valami olyanért,amit G mondott neki,és csak az ő fejében él.Most A folyamatosan kötödzködik velem, msn-en flegma meg minden, és G már szerintem teljesen elérte, hogy nála semmi esélyem ne legyen. Mit tegyek szerintetek? Nagyon rossz.
2010. febr. 8. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
R Go!
2010. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hallod.elvesztettem a fonalat,amúgy megáldalak...
2010. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
érettségizz le az oldja csak meg ha eltűnsz a környezetéből 22F
2010. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

pedig próbáltam érthetően írni:D

Amúgy érettségizni nem fogok, mert szakmunkásba járunk.

2010. febr. 8. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, matekból jó vagyok, de ez az egyenlet még nekem is rohadt magas. :P

Komolyra fordítva a szót: Jobban jársz, ha kilépsz ebből a kőrből és elmész máshova.

2010. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint semmi sem köt a haveri kör egyik tagjához sem, ha sem A, sem G nem az osztálytársaid.
2010. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem, csak egyik évfolyamtársam, a másik meg felettem jár!
2010. febr. 9. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!