Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek azért hívott ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért hívott ma találkozni, hogy szakítson? Iszonyatosan félek.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a barátom 18 és 4 hónapja vagyunk együtt. Az utobbi kb. két hétben rengeteget veszekedtünk, szinte minden hülyeségen összevesztünk, és elég csúnya dolgokat vágtunk egymás fejéhez...

Utoljára kedden találkoztunk, utána ő nem volt suliban, és ma délelőtt felhîvott, hogy találkozzunk, mert meg kell beszélnünk dolgokat, ami nem telefontéma. Elég zavartnak és hidegnek tűnt a telefonban...

Én egész nap sírtam, rettegek, hogy szakítani akar, tudom hogy most nem minden oké velünk, de én mindennél jobban szeretem őt, és nem tudom, mit csinálnék, ha mi szétmennénk...

Ti mit gondoltok? Előfordult már veletek ilyen? Nyugtassatok meg, kérlek, hogy más állhat a háttérben :(


2015. jan. 24. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ping-pongozni akar.
2015. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Lehet csak békülni akar.

Jaa nem, ki fog dobni!

2015. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mit csinálnál? Keresel egy normálisat.
2015. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 RRR ***** válasza:

mielőtt megkongatnád a vészharangot

hallgasd meg

ne veszekedj vele

szeretkezzetek egyet vagy többett

2015. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vadidegenek nyugtassanak meg? Pedig valószínűleg jól érzed, és ezt te is tudod. Leírásod szerint annyira nem is jó ez a kapcsolat, akkor meg miért is ragaszkodsz hozzá?
2015. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
tuti,hogy tipli lesz, nekem se kéne olyan akivel mindig csak veszekszünk
2015. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 RRR ***** válasza:
*többet
2015. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
majd ird meg hogy mi volt, kivancsi vagyok. egyebkent ne fekudj le ma este vele, inkabb csak bekuljetek ki, beszelgessetek, nehogy tetu modjara lepattintson a szex utan!!!
2015. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Eddig tokeletes volt, ahogy irtam az utobbi ket hetben volt a gubanc...
2015. jan. 24. 19:00
 10/16 anonim ***** válasza:
hallgass az első négy válaszolóra, és add a lazát.
2015. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!