Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? A barátommal 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? A barátommal 1 éve vagyunk együtt, de 2szer is olvastam már olyan msn beszélgetést az egyik volt barátnőjével ( meg kommentet közösségi portálon) ahol sziveket meg ilyesmiket is irnak egymásnak

Figyelt kérdés
én ma úgymond szakítottam a barátommal többekközt emiatt, de holnap fel akar jönni..szerintetek?
2010. febr. 8. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem lökd ki majd az erkélyen. Az ilyen szemét emberek azt érdemlik!
2010. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, én szakitanék vele. minek neki az ex? ő mit mondott, amugy?
2010. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk engem is zavarna de 1ik bnőmnél szintén ez van h a volt palija sziveket írogat meg ő is neki de nincs köztük semmi..

A helyedben mondanám a barátomnak h ez zavar ha ezek után is folytatja akk hagyd a fenébe.

2010. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem szeret már téged szerintem.....Bocsi,hogy eszt mondom,de szerintem azért van veled,hofy ne unatkozzon.Más fiu aki igazán szeretne téged ezért nem tud szeretni téged...mert egy iylen hálátlan alakkal vagy együtt...

sok ismerösöm van aki hasonlo cipöben van mint te.

2010. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
először meg sem akarta mondani, hogy jártak aztán kiderült..és aztmondta barátok voltak akkoris inkább, amikor jártak. szerintem nagy kamu..:( és most, hogy azt hittem már nem beszélnek, találtam egy-két augusztusi kommentet:( azelőtt irták hogy hazajöttem külföldröl...
2010. febr. 8. 15:32
 6/10 anonim ***** válasza:

A hazugság csak hazugságot szül.

Én csak ennyit mondok.

2010. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és azt sem értem hogy most hogy szakítottam vele miért sírt meg miért hívta fel később sírva a legjobb barátját ezért
2010. febr. 8. 15:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Az msn beszélgetést ,hogy olvastad el?Megmutatta? Ha nem az elég gáz.Kémkedsz a szerelmed után stb. Nem egy érett kapcsolatra utaló dolog. Amúgy az,hogy szivecskét raknak a beszélgetésbe szerintem nem annyira eget rengető probléma.(bár a kort nem ártana tudnunk)Inkább az,hogy miről beszélnek.(ha már olvastad ugye :D)
2010. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát szerintem ha ő nézegeti az én naplózottamat, akkor én is megtehetem..
2010. febr. 8. 16:21
 10/10 A kérdező kommentje:
pláne a saját gépemen:D
2010. febr. 8. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!