Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi ezzel a viselkedésse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi ezzel a viselkedéssel mit akar elérni? (lent)

Figyelt kérdés

Tudja a srác hogy tetszik nekem (bár azt nem tudom h el is hiszi e), a haverja folyton azt mondja, hogy menjek rá a srácra, mert engem akar. Közben a srác egy másik csajra nyomul (egyik barátnőmre), akiről tudja hogy van pasija (jó a nő is kacérkodik ez tény). Sokszor néz, és én is őt, ha hozzászólok totál lefagy, olyan mint aki mindenen besértődik, de aztán időnként meg rájövök hogy nem haragszik rám. Nem keresi a társaságom, de ha másokkal beszélek folyton beleszól. Már azt hittem hogy feldolgoztam hogy mi sosem leszünk együtt, de minap együtt buliztunk és a haverja folyamat azzal traktált hogy mért nem vele vagyok, de ha egyszer a srác nem keres, közbe meg egy másik nőre tapad, totál hülyén éreztem magam, hogy mozdultam volna rá?... mesélték hogy válogatósnak tart, de ezt sem értem hisz tudja hogy ő bejön nekem, múltkor hallottam hogy közölte hogy mást nézett ki, ez tény hisz a másik nőre hajt, egy hete meg állította hogy én rá se nézek, persze mivel nem akarok egy kétségbeesett libának tűnni aki rányomul valakire akinek nem kell. A buliba még csak nem is táncolt velem, pedig minden csajjal ropta, én próbáltam a közelébe lenni, de nyilván nem kérem fel nőként. Ma sírógörcs jött rám és rettenet félek hogy sose fogom tudni elfelejteni, pedig már volt pasim, és tudom hogy ahhoz hogy szerelemről beszéljek jobban kéne ismernem, de mésig kétségbeestem. Szerintetek van remény, hihetek a haverjának, vagy mi ez az egész? A haverja amugy sokszor mondta már hogy kellenék a srácnak, most részeg volt, de józanul is mondta párszor régebben.

25/L


2015. jan. 24. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mint egy rakat 13 éves.
2015. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát elég szerencsétlennek is érzem magam...:(
2015. jan. 24. 19:36
 3/5 Fényember ***** válasza:
Bocsi de nekem a 16 éves haverjaim nyögdécselnek ilyenekkel nekem...25 éves vagy...beszéld meg vele hogy mi van..ha azt mondja köztetek nem lehet semmi se és csak gyáva megmondani akkor meg is érdemli..te meg lépj tovább ha nem úgy alakul ahogy reméled...25 évesen sok embert megismerhetsz még :)
2015. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Milyen barátnőd az, aki annak ellenére, flörtölget ezzel a sráccal, hogy tudja te mennyire odavagy érte?! (azt már meg sem merem említeni, hogy mindezt a pasija mellett teszi)


2. ha nem írtad volna oda a végére, hogy 25/L simán arra gondoltam volna, hogy egy 16 éves problémáival állok szemben.


Véleményem szerint éretlenek vagytok mind a ketten ehhez...nem részegen kellene erről beszélgetni, a srác haverjával, hanem józanul és a sráccal.

Egyébként pedig nem hinném, hogy neked kéne "rámenni".


26/N

2015. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Inkább tapasztalatlan vagyok, egy pasim volt, és ő iránta sem éreztem ezt. Sokan drukkolnának nekünk, de pont félek is hogy ha segíteni akarnának méginkább eltávolodna tőlem a srác, nem kellenék neki már annál inkább se, minél jobban erőltetik. Sosem éreztem magam ilyen tehetetlennek...
2015. jan. 24. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!