Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Tegnap derült ki, hogy a barátom megcsalt..elég nehéz elfogadnom. Óvoda óta jóban voltunk 15éves korunktól voltunk egy pár. Tudom, hogy még itt előttem az élet meg minden, de nem csak az a baj, hogy csalódtam egy fiúban, hanem hogy ő az életem egyik legfontosabb személye és a legjobb barátom volt :( Próbálok megnyugodni, de nem megy (Már próbáltam a kedvenc tevékenységeimet de mindenről ő jut eszembe) 17L
2015. jan. 24. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Attól még hogy egyszer megcsalt nem feltétlenül kell elhagyni őt..
2015. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
87%
Időbe fog telleni, de próbálj meg minél több programot szervezni az talán elvonja a figyelmed picit.
2015. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem akartam elhagyni de már együtt van a másik lánnyal :(
2015. jan. 24. 19:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Én pár napja tudom,hogy akit a legjobban szeretek a világon,az nem lehet az enyém már bizonyos okokból kifolyólag.Szóval átérzem a fájdalmadat,de ezt is fel kell dolgozni egyszer.Ahhoz meg át kell esned a nehezén.Van,akit nehezebb elfelejteni,mint másokat,de muszáj.Keress magadnak egy kapaszkodót,ami miatt van értelme továbblépned.Én mindig azt mondogatom magamnak,hogy így boldogabb leszek egyszer,mert ez a sorsom.Hát mondjuk jó nagy baromságnak hangzik,de ha már nincs miből erőt meríteni,el kell hinni,hogy így van.
2015. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
olyanokkal legyél akiknek megnevettetnek, ilyenkor elfelejted igaz csak egy kis időre.
2015. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
amúgy merre fele laksz?
2015. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Vas megyei vagyok
2015. jan. 24. 20:22
 8/13 A kérdező kommentje:
Elég nehéz mert tényleg ő volt a legjobb barátom és most egyedül érzem magam
2015. jan. 24. 20:22
 9/13 anonim ***** válasza:
gondolj egy hamvas kis oroszlánra ahogy odabújik hozzád és cirógat :D
2015. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
és ezt azért írom, mert az vagy amit gondolsz...azzá válsz amit gondolsz, és olyan sugárzol a külvilág felé amire gondolsz.
2015. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!