Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek irnom kene neki?

Figyelt kérdés

(bocsanat az ekezet nelkuli irasom miatt, de a telefonomon nincs ekezet)

tehat az egesz ugy kezdodott, hogy kert tolem egy rajzot egy fiu. Egy suliba jarunk, o 16 en 13(nem sokara 14, itt azert elegge szamit ez az informacio:D.) szoval, en orommel megcsinaltam, mert szeretem ha valakinek tetszik amit rajzolok. Tehat megcsinaltam neki.Az egyik haverjanak adtam oda a suliban, mert o jott velem eppen szemben gondoltam a kezebe nyomom es megvan oldva. Meg abban a szunetben megkeresett, es elmondta hogy zsenialis lett a rajz, es nagyon koszoni. De ez nem is lenyeges..a hangja. Na az. Egyszeruen. Mar a hangjaba beleszerettem.Meg aznap ram irt. Nagyon aranyos volt.Kert meg egy rajzot, en pedig addigra azt mar elkeszitettem. Tudtam hogy szereti azt a karaktert akit rajzoltam. Nem is emlekszem honnan😃..tehat beszelgettunk. Nagyon aranyos volt. Oszinte volt (legalabbis annak tunt) es emberileg is nagyon jo embernek tunt. Nem volt perverz. Nem volt bunko meg cinikusan sem. Erdekelte (ugy ereztem) amit mondok, barmirol beszelt velem. Ez november 15.en volt. Az elkovetkezendo harom hetben mindennap beszeltunk. Suliban is pacsiztunk, sajnos beszelgetni a suliban nem tudtunk. csinaltam neki negy rajzot. tok sokat beszeltunk. Aztan nem irt. legalabbis mindig en irtam ra. Persze valaszolt meg aranyos volt. Sokat bokolt,ami nagyban megnovelte az amugy alacsony onbizalmamat. Es egy ido utan leesett hogy nem irna ram magatol. Ugy ereztem, nem erdeklem. Kicsit kibuktam, ami nalam mar nagy szo, mert nem voltam egy erzekeny tipus. A baratnom mar ettol megijedt. Segiteni szeretett volna.En nem tudtam a kovetkezorol; Beszelt a sraccal, hogy mit gondol rolam, mi a terve stb. A fiu azt mondta, nagyon szep vagyok, jofej stb. es hogy meg tudja mi lesz, de az biztoz hogy nem akar elvesziteni. A baratnom ezt kb egy het utan mondta el. Nagyon orultem neki, ez nagyon megerositette a baratsagunkat. Aztan osztalykaracsonyra elegge..hat nem is kibuktam, mert az tulzas, de magamhoz kepest eleg durvan szomoru voltam. Akkor esett le hogy nem kedvel. Hogy nem kellenek neki ,ugy'. Rossz volt hogy elhittem ezt az egeszet.Tudni kell hogy en nem fogok 13 evesen ,pasizni' szerintem ez normalis. O csak ugy jott, es..bumm. Szoval rossz volt hogy en is beleestem ebbe. A baratnom elment megkeresni. En nem mentem vele. Amennyit elmeselt az az volt, hogy megkerdezte miert ilyen velem. Es hogyha szeret miert nem mondja el. Azt valaszolta a fiu, hogy nem tud mit tenni. Kicsi vagyok. Ez akkor jo hirnek szamitott. Csak azert nem jarna velem mert kicsinek tart? Egesz jo..talan kesobb. Igen. Teli szunetben egy ideig nem beszeltunk. Gobdoltam nem eroltetem. Egy kicsit megvaltoztam. Szomorkas lettem. Nem igazan volt etvagyam. Kedvetlen lettem. Fajtak az izuleteim. Aztan egyszer belegondoltam. Mit csinalok? Kibukni ennyitol? Mit sajnaltatom magamat onmagamnak? Ra irtam. Gondoltam lesz ami lesz. Nem beszeltunk semmi konkretrol, csak ugy dumaltunk .nagyon sokat nevettem. Boldogabb lettem. Jol esett hogy nem mondja azt ,bocs most nem akarok dumalni'...hat igen. Elso heten szunet utan. Nem beszeltunk. Semmit. Koszontem neki. O is. Kb ennyi. Fogalmam sem volt mit kene tennem. Magamban nagyon sokszor elkepzeltem hogy mondjuk elhivom valahova, elmondok neki mindent. De nagyon sok ketseg volt bennem ez irant. Egy lany megteheti ezt a lepest? Addig hezitaltam, amig megint kepbe nem jott a baratnom. Azt mondta mar neki van elege abbol hogy ilyen tehetetlenul ulok. Ra irt. kerek perec megkerdezte jarna e velem. Azt mondta nem nagyon. Az indok az volt , hogy nem akar kapcsolatot. Nem kicsit voltam szomoru. Nem mondom azt hogy szerelmes vagyok, de ez eddig a legerosebb erzelem amit valaha barki kivaltott volna belolem. Gondoltam..en nem fogom eroltetni ezt a dolgot. De azota allitolag megvaltoztam. Mindenki azt mondja mas lettem. Csondes vagyok, inkabb magamban tartom az erzeseimet. Es az egyik nagyon jo fiu baratomnak elmeseltem az egeszet. Igy mar kemeny ket ember tud a dologrol. Szerintem ennyi eleg. O annyi idos mint ,, a fiu". Mondtam beki, hogy egyszeruen nem tudom elfelejteni. O meg felhaborodott hogy miert kene elfelejtenem? lehet van ra valami oka hogy nem akar kapcsolatot. Csaladi okok, stb. Irjak ra. Beszeljek vele. Ez csak igy derulne ki. De mivan ha semmi ilyesmirol nincs szo, es en nevetsegesse teszem magamat? Eleg hosszu volt, es nagyon koszonom ha valaki tud erre valami epkezlab otletet mondani....es tudom hogy van egy ilyan lehetoseg is hogy egy, bunko ... es csak a rajzaim kellettek neki, de en meg igy is..nagyon birom.


2015. jan. 24. 22:16
 1/5 opened paradise ***** válasza:

Szerintem valószínűleg csak a korod zavarja.

Maradjon meg a kapcsolat és mikor már 14 leszel,akkor próbálkozz.

2015. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remelem igazad van:) nagyon koszi a valaszt
2015. jan. 24. 22:31
 3/5 anonim válasza:
Sajnálom, de ezt inkább hagyd, próbáld meg elfelejteni, mielőtt még szomorúbb leszel! Ne írj rá! Csak az agyadat húzza!
2015. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es ha mindennap latom?:/
2015. jan. 24. 23:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy társadalmi, vagy családi nyomás ami miatt nem akarja, hogy más emberek tudjanak a kapcsolatotokról, csak nem akarja elmondani. Szóval nincs minden veszve, lehet, hogy legbelül szeret téged, csak azt hiszi, hogy elmondanád több embernek is a kapcsolatotokat. Szerintem folytass vele erről egy őszinte beszélgetést.
2015. jan. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!