Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ciki ha még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ciki ha még nem volt komoly kapcsolatom, még nem voltam igazán szerelmes? 19L

Figyelt kérdés

Volt pár randim, néhány csók, egy távkapcsolat féleségem, de semmi komoly. Még azt a mindent elsöprő szerelmet sem éreztem senki iránt.

Azonban nem is vagyok olyan típus aki kalandozik, meg rámászik a pasikra. Egyszerűen még nem találkoztam olyannal aki megdobbantotta volna a szívem.


Ma családi ebédnél szóba került, hogy jövőre egyetemre megyek és bátyám tett egy megjegyzést arra, hogy most már ideje lenne összeszednem valakit. Az egyetem amúgy is a d*gásról szól.... Mire persze elkezdtek faggatni..

Nekem azért ez az egész helyzet elég megalázó volt.


Ez most tényleg olyan nagy tragédia?

Vagy én gondolom túl a szituációt?


2015. jan. 24. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, valami akkor lesz ciki, vagy gáz, ha te magad annak tartod. És sajnos te annak tartod.


Az egyetem nem a dugásról szól. A tanulásról. És érett lány vagy (nő nem biztos), el kellene tudnod dönteni, hogy belemész-e, vagy sem.

2015. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a-a, majd 25 után lesz kellemetlenebb, utána már ugyanis kezd apadni a fény korod, vagyis kisebb valószínűséggel fogsz találni vkit. De ha egyetemen jön össze az teljesen normális még, hidd el. Azután munka mellett már nehezebb lesz... de kitudja, hallottam olyat aki a munkahelyén csókolózott először.
2015. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, eddig azt gondoltam, hogy az egyetem a tanulásról, és a diplomaszerzésről szól elsősorban.

De ha tényleg a dugásról szól, akkor már nem csodálkozom, hogy vizsgákon is ennyit szopnak szegény hallgatók.

2015. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem egyáltalán nem ciki, inkább úgy mondanám a mai világban a társadalom egy bizonyos részével nagy probléma van, mert úgy tekintik mintha a normálisság alapvető kritériuma, feltétele lenne hogy valakinek legyen párkapcsolata, szerelmes legyen, korán elveszítse, stb...

Persze lehet hogy csak nagy részt a fiatalabb generációnál... :D

Nem, nem tragédia, van még bőven időd rá és ne adj a szavukra. Majd mikor elérkezettnek látod az időt szerzel párt magadnak, addig semmiképpen se mások biztatására, késztetésére, mert az már nem saját akaratodból történne.

2015. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, ráérsz megtalálni a Valakit.
2015. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én nem érzem gáznak magam e miatt. Csak ma, ahogy feljött a téma és amilyen stílusban, nekem kicsit rosszul esett. Bátyámnak mindig is "más" volt az értékrendje ő elég korán kezdett "mindent". Néha olyan mintha sajnálna érte h nekem nincs senkim. Lehetne, de ilyen "látvány kapcsolat" nekem nem kell. Szerintem mindennek megvan a maga ideje....


Köszönöm szépen a válaszokat!

2015. jan. 24. 23:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ezt teljesen normálisnak tartom. Hogy őszinte legyek, azon csodálkozom inkább, hogy a csajoknak még van kedve párkapcsolatot alakítani.
2015. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én szeretnék párkapcsolatot.

De nem látványkapcsolatot ami csak azért van h legyen valaki és mert "menő". Hanem egy komoly, tényleges párkapcsolatot, érzésekkel, hűséggel, odaadással, feltételek nélkül.

2015. febr. 3. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!