Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra dögcédula?

Figyelt kérdés
A baratom 20 eves, szulinapjara tortat kapott, de azt mondta hogy Valentin napra sziv alaku torta sok lenne..a kepes dolgokat nem szereti. Fozni evfordulora akarok neki. Engem mar megkapott. Mostanaba dogcedulat akar venni.(ami pl a katonaknak is van a nyakukba) es arra gondoltam, hogy vennek neki egyet, belegraviroztatva a nevet, a masik oldalara meg azt a datumot amikor osszejottunk. 11honaposak leszunk. Velemeny?

2015. jan. 25. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szupi <3
2015. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Es persze akkor este, romantikus furdes, es szex:)
2015. jan. 25. 21:02
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
a dögcédulának jelentése van, azok viselik akik a hazájukért harcolnak és azzal kelnek fel reggel hogy meg is halhatnak és hogy megtalálják a hozzátartozókat a dögcédulán vannak az adatok...nem tudom miért lett ez ennyire divatos...de minden kis nyikhajon ez van...
2015. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jol nez ki. Es valoszinu, hogy a baratom is epp ezert akar egyet:)
2015. jan. 25. 21:04
 5/18 anonim ***** válasza:

Dögcédula régen a katonáknak volt.

Mikor meghaltak ès felimerhetetlen,rothadó testüket már nem ismerték fel a dögcédula arra kellet:/

Mire jo az?-.-

2015. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Most nem az a lenyeg, hogy kik hasznaljak es miert. Az a lenyeg, hogy jo otlet e, mivel szeretne olyat.
2015. jan. 25. 21:07
 7/18 anonim ***** válasza:

Kérdező.

A dögcédula komolytalan lesz, ha ezt gravíroztatod bele.

Keress egy rendes helyet, ahol csinálnak korrekt dögcédulást. Azt nem is gravírozzák, hanem belenyomják az adatokat.

Mégpedig.

G.jakab

Hungary

1234456789 (személyi szám, vagy katonai azonosító)

A Rh+ (vércsoport)


Több féle nemzetnél más és mást szoktam belerakni. Némelyikben a vallása is bele van préselve. És egység szerint is lehetnek eltérések. Némelyik nagyon spéci egységnél csak egy sorszám van benne semmi más adat! (egyes felderítő, kommandós egységek, akik "nem is léteznek" ugye)


Én amondó vagyok ha igazán örömet akarsz szerezni neki ne ilyen ecsetefjű b--ziknak valót vegyél egy bizsu boltban, hanem keress rá a neten hol nyomnak ilyet és csináltass egy rendeset neki.


A dögcédula viszont tényleg nem vicc. Van amikor az egyetlen nyom, hogy kié a test amit összekaparnak kiskanállal. Azt nyakban lógatni menőzésből izléstelen. Nem divat cucc! Aki tényleg tudja mi az és nem csak filmekből azoknak felmegy a vérnyomása.


Amúgy vannak még férfias ajándékok nem muszáj ezt.

2015. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolso, tudnal otleteket adni?:)
2015. jan. 25. 21:21
 9/18 anonim ***** válasza:
Jó ajándék,de úgy gravíroztasd ahogy gondoltad a dátumotokkal:)
2015. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kérdező


Egy férfinak egy jó bicka például nagyon tuti ajándék. pl: egy erősen férfias, magnum csinál remek egykezeseket.

Taktikai kivitelben is van.


Vagy OBI-ban most vettem kis multitool készletet elemlámpa, kombinált bicska, és egy multitool. Az is nagyon férfias dolog. Vagy egy jó férfi karlánc. Ilyesmik :)


A dögcédulát vagy csináld rendesen, vagy inkább sehogy szerintem. Nevetséges ez a divat dögcédula. És főleg szánalmas. Igaz nem sokan láttak élőben olyat....

2015. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!