Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ne féljek tőle, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne féljek tőle, hogy elveszíthetem a páromat?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt. Az előző kapcsolatomnak nagyon hirtelen lett vége, az akkori párom megcsalt és lelépett a másik csajjal, pedig úgy éreztem, úgy tett, mintha szeretne engem, de ezek szerint nem. És ebből kifolyólag most is ettől félek. Félek, hogy elveszítem a jelenlegi barátomat is, és minden apróságon kiakadok. Nem akarom elüldözni ezzel magamtól, de egyszerűen féltékeny lettem nagyon és paranoiás is... ha keveset beszélünk valamelyik nap, akkor máris a legrosszabbra gondolok. Hogy változtathatnék a hozzáállásomon? Így megőrjítem magamat és őt is el fogom veszíteni. :( Valami tipp?

20/L


2015. jan. 25. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele problémádról.
2015. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első válaszoló, ki kell beszélned vele magadból. Meg fogja érteni.
2015. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RRR ***** válasza:

meg erőszakold meg magad kiakadás terén

nem jó hazamenni egy diliző csajhoz


inkább szeretkezz vele sokat és akkor tuti örömmel megy hozzád és esze ágában nem lesz mást keresni

2015. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jártam.

már egy éve együtt vagyok a barátommal, de sajnos gyakran eszembe jut az előző kapcsolatom és a befejezése.

és már tudom, hogy a mostani barátomnál jobbat nem adhatott volna a sors, még mindig fáj, 2 év után is hogy átvert az exem és sosem kért bocsánatot.

próbálj bízni a mostani párodban, és hidd el, nem egyformák a fiúk. az egyik nem látta meg benned a szépet, míg más megfogja. ha nem a mostani, akkor majd a következő.

de ne görcsöld magad ezen, ha fontos vagy neki nem lép félre.

amúgy elmondhatod neki hogy kicsit rossz még, nem tudsz bízni annyira a rossz tapasztalatok miatt. de ne nyaggasd ezzel, te is próbálj túllépni

2015. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!