Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan képzelitek el a jövőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képzelitek el a jövőtöket szexkapcsolatban, párkapcsolatban, vagy?

Figyelt kérdés
Én inkább a párkapcsolat híve vagyok. Azon belül nem a nyitott, hanem a hagyományos fajta. Szeretnék majd megházasodni is és két szép gyereket. :D 21/F
2015. jan. 26. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy alakul, nem képzelek semmit.
2015. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is a párkapcsolat híve vagyok, de nem szeretnék megházasodni sem és gyereket sem.
2015. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

párkapcsolat

több szexkapcsolatra volt lehetőségem, de nálam ez nem lehetőség, sokak szerint hülye voltam, hogy kihagytam attól ez az én életem én döntök, én hibázok én hozom helyre!

2015. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon képzelek el semmit, mert ha a mostani tapasztalataim alapján megpróbálok valamire gondolni, az leginkább az, hogy egyedül maradok.


Hiszek a csodákban, de kellett már eleget csalódnom a női nemben.


23/F

2015. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Haaaat.. Szeretnek talalni egy lanyt.. Aztan vele leelni az eletem :)

Szep almok..

2015. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 opened paradise ***** válasza:
Csak párkapcsolatokban gondolkozom,de kicsit félek,hogy mikor jutok el megint oda.
2015. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hat en 27 vagyok es nm vokt hosszu tavu kapcsolatom csak lazak hiaba akartam komolyan semelyik nem ertekelt... szval en mar nem remenykedek

Meg gyereket se akarok

2015. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja es nő vagyok
2015. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

most úgy néz ki nálam is ilyen szexkapcsolat féle alakul..

mostanában csak ilyenekbe boltok bele.. senki se akar komolyat..jó ez bonyolult hogy ő miért nem..de hagyjuk

szóval afféle bdsm szexkapcsolat. :D nem vok normális..de hát élni tudni kell. és lány vagyok

persze majd ha megtalálom az igazit és ő is velem akarja leélni az életét akkor oké bár nem vok a házasság híve szerintem hülyeség..

2015. jan. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!