Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig várjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig várjunk még a szakítással?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon összevesztünk (az utóbbi időben nagyon sokszor).

Nálam most végleg betelt a pohár.

Már írtam neki,hogy jobb lenne, ha vége lenne (mert személyesen nem találkoztam vele a veszekedés óta).

Ő nem vette komolyan, arra számít, hogy úgyis kibékülünk.

Már majdnem egy hete ilyen "állapotban" vagyunk, van, hogy beszélünk,de van, hogy nem.

Holnap le akarom vele zárni az ügyet.

Attól félek, hogy megint vissza fogja magát könyörögni.

Szerintetek ilyenkor mit csináljak?

Ez az első párkapcsolatom, ezért nem vagyok szakításban olyan gyakorlott :D


Válaszotokat előre is köszönöm!


20L


2015. jan. 26. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem támadni nem éri meg ak se ha hatékony.

ne foglalkozz vele most óta. te már mondtad neki h vége. majd felfogja

2015. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem veszi komolyan, ő sem keresett azóta, akkor végülis ezzel akár letudottnak is lenne tekinthető. Nem jó neked vele, akár könyörög, akár nem, nem érdemes újabb esélyt adni ennek.
2015. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Nem vagy gyakorlott? Benne van a véredben! :-)


A nők olyanok, mint a majmok, addig nem engednek el egy ágat, míg jó erőssen meg nem kapaszkodnak egy másikban... :-)


...azaz addig nem fogod elhagyni, amíg nincs egy másik fiú az életedben! :-)

2015. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad, ha te már eldöntötted. A szakítást is meg kell tanulni, nem szabad hogy eltántorodj a célodtól. Mond meg neki hogy Neked ez már így nem felel meg, és jobb lesz ha külön mentek.
2015. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Hmmm másik srác a láthatáron?? :D Megoldható a dolog :D


Amúgy meg épp ezt mondtam neki múltkor és erre az volt a válasza, úgyis le fogsz csillapodni és akkor te könyörgöd magad majd vissza...

2015. jan. 26. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért illene személyesen megbeszélnetek...
2015. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen én is így érzem tisztességesnek.
2015. jan. 26. 17:16
 8/8 Gyémántlány ***** válasza:

Szerintem is beszéljétek meg előtte az egészet. Le kell tisztázni a dolgokat, hogy nyugodt szívvel váljatok el, és mindenki értsen mindent, kibéküljön a tényekkel.

Viszont légy tárgyilagos, ez a sehogy sem vagyunk, de mégiscsak vagyunk- kapcsolat senkinek sem lesz jó.

2015. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!