Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
11. honapja vagyunk egyutt a baratommal, es oktoberbern megcsalt. De nem tudja, hogy en tudom. (Ez nem erdekes miert) december ota jobban kimutatja hogy szeret, de legfokepp januarban..de akkor nagyon. Szokott titkolozni, pl h nem talalkozik azzal a csajjal akire feltekenyx vagyok stb. es megis..mit csinaljak? O az eletem. Nem tulzok. Sokszor volt mar veszekedes a feltekenyseg miatt..azt mondja nagyon szeret stb. De pl megis mondta hogy ha meg csalna, de nem akarna elvesziteni ugyanugy mondana hogy szeret..
2015. jan. 26. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
dobd. ha egyszer megtette, máskor is megfogja.
2015. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezen nem gondolkodnék egy percet sem.. mehetne a fenébe.
2015. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azota bizonyitott. Es nekem tenyleg o az eletem..
2015. jan. 26. 18:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Kukázd ki a pasit.
2015. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azota bizonyitott. Es nekem tenyleg o az eletem..
2015. jan. 26. 18:09
 6/14 anonim ***** válasza:

Megcsalt és még titkolózik is. Honnan tudod, hogy most nem csal meg? Honnan tudod, hogy nem párhuzamosan tart két nőt?


11 hónap egyáltalán nem sok idő, nem akarom semmizni, de valóban kevés még. És valamiért az az érzésem, hogy fiatalok lehettek, tehát nem lennél elkésve másik, megbízhatóbb "életed szerelmét" találni.

2015. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Majd keresel magadnak új életet, 14 évesen kár elkötelezni magad.
2015. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet az is hogy azért teper ennyire,mert bűntudata van,hogy megcsalt,és így próbálja meg helyrehozni..


Mond el neki,hogy tudod,hogy megcsalt...Szakíts vele! Tuti nem tudnák már benne megbízni,főleg ha már előtte is féltékeny voltál.

2015. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most úgy érzed, hogy ő az életed, de 11 hónap az még egyáltalán nem elég idő ahhoz ,hogy ezt biztosra tudhasd. Belegondolok, hogy mennyi lelki gyötrelmet okoz neked ez a dolog és igazából el sem tudom képzelni miért nem dobtad még ki.
2015. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ő 20 én meg 17..és az a baj, hogy túlságosan szeretem..nélküle nem tudnám elképzeli az életem. amikor rájöttem, hogy megcsalt, távolságtartó voltam, és vártam hogy bizonyitson. és visszagonodltam h azóta miket csinált, mondott stb..és úgy tényleg bizonyitott.. de szoktam neki mondnai, hogy egyszer úgyis minden kiderül..
2015. jan. 26. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!