Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti ereztetek mar azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti ereztetek mar azt, hogy jobbat erdemel a parotok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
jobb telefont?
2015. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy sem talál jobbat.
2015. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez annyira gyökér kérdés :) Ha veled van akkor te vagy neki a legjobb :) te pedig ne ezen gondolkozzál, hanem tedd boldoggá amennyire csak tudod ;)
2015. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én igen... De ez az ő hibája volt, mert állandóan éreztette velem, hogy nem vagyok így jó, és miken kéne változtatnom...
2015. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jah... most volt egy szívmütétem (amiböl nem úgy épülök fel, ahogy az orvosaim igérték), autoimmun dolgokat találtak, endokrin problémáim lettek az autoimmun miatt és kb. minden betegséget elkapok.Néha idegesebb, feszültebb vagyok az állandó fájdalmak és rosszullét miatt, közben azon izgulok, hogy vajon lehet-e egyáltalán gyerekem (minden vizsgálaton kiderül valamilyen új probléma, most például elég fájdalmas petefészek gyulladásom van), közben esküvöre készülünk. Pontosan azt érzem, hogy ennél többet érdemelne. Nagyon igyekszem, a határaimat feszegetem, hogy minden nap felkelek, elmegyek dolgozni, utána az ö vállalkozásába segítek be... próbálok normális életet élni, de mi van, ha nem tudok neki gyereket szülni? Mi van, ha ilyen maradok és mindig ilyen beteg leszek? (tavaly július óta folyamatosan van valami).
2015. jan. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mobidick válasza:
Nevessetek ki nyugodtan, de.... A Drága Mamukám (Nagymamám)jelenlétét még most is érzékelem (61 éves vagyok), Érzem, hogy betakar éjszakánként, mint - kis Szabolcs megyei falunkban, körém tekeri a dunyhát, nehogy megfázzak. Én HISZEK! Sokszor felébredek rá, hogy betakargat. Kell ennél több!?
2015. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mobidick válasza:
Bocsi, de nem erre a fórumra írtam a választ! Sajnos a férjek NEM ÉRDEMELNEK MEG NÁLATOK JOBBAT!!
2015. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mobidick válasza:
TI VAGYTOK A LEGJOBBAK, AMI VELÜK TÖRTÉNHETETT A SANYARÚ ÉLETÜKBEN!!!!
2015. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Csak azok érzik ezt akiknek nincs önbizalma úgy hogy ha te is így érzed akkor sürgősen keres egy kis önbizalmat!💑
2015. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Pedig többen is érezhetnék ezt.


5#: neked meg lehet, hogy nem kéne igazából

2015. febr. 2. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!