Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy beleszerettetek egy csúnya emberbe?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt
2015. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt... Mindennap keresett, figyelmes volt, hozott virágot mindig meglepett...
2015. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
aki azt állítja, volt már, az mondja el a sztorit is
2015. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

először nem láttam különösebben szépnek, de aztán el se tudtam képzelni nála szebbet.

Emberek ismerjük meg egymást, ne csak külső alapján ítéljünk!

2015. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nórii válasza:
Nekem volt mar olyan hogy eloszor szepnek lattam,masok meg mondtak hogy tok ronda,nem erdekelt mit mondanak,aztan egyszer valahogy raneztem es kiabrandultam belole. Hozzateszem,nem kapcsolat volt,csak tetszett. Velem tobbszor is volt mar,hogy tetszett valaki aztan mint a villamcsapas ugy jon valami es kiabrandulok. Nem tudom miert van ez,ha valaki megfejti a titkot az elott leborulok.
2015. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, volt.

Neten kezdtünk beszélgetni és az még a kamerás telefonok előtt volt, tehát nem cseréltünk képet. Annyira megfogott a belső tulajdonsága, hogy szerelmes lettem belé élőbe :)) Azóta szétmentünk 10 hónap után, de a mai napig az egyik legjobb barátom. 26/N

2015. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Emberek, ennek konkrét dinamikája van:

1) először látod, olyan ronda, hogy összerezzensz: Udvarias vagy, beszélgetsz vele, ő is kedves, szimpatikus, ennyi az egész.

2) felkészülsz rá, hogy egy nagyon ronda emberrel fogsz találkozni, és hopp! nem is olyan csúnya, ahogy emlékeztél.

3)a kövi találkozónál már majdnem átlagos

4) átlagos

5) a szimpátiától, és az intellektuális vonzalomtól függően láthatod jóképűnek, átlagosnak, vagy kicsit átlagnál csúnyábbnak.


Több "csúnya" emberrel jöttem már össze, csak a kémián múlik.


24/N

2015. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!