Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tudom morbid a kérdés,de annyi balesetről meg ilyenekről lehet hallani.Ti mit tennétek ha a párotokat elveszítenétek és annyira szeretétek egymást hogy nem tudsz nélküle élni ?

Nem provokációnak számtan a kérdést,csak érdekel a véleményetek.Am úgy ilyen esetben lehet utána mennék.19/f


2015. jan. 26. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen barátom akinek a barátnője autóbalesetben halt meg, ráadásul 2 hetes terhes volt a lány, próbáltunk neki segíteni amiben tudtunk, kemény fél év volt.
2015. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Uh,szegény sajnálom :(
2015. jan. 26. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
igen L
2015. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is mennék utána. nem lenne erőm nélküle élni. 18l
2015. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy túlélném-e... De még nagyon sokáig nem is akarom megtudni, inkább haljak meg én előbb.
2015. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pont ezt beszéltük a párommal. Vagyis ez még csak az "egyszerű" eset. Mi van akkor amikor az egyik fél szinte teljesen lerokkan s nem lehet vele sehova sem menni. Csak otthon pazarolja a levegőt. Ha én kerülnék ilyen helyzetbe, az első dolgom lenne elhagyni a párom, majd később a barátok is elkopnának. Ebből kifolyólag az lenne az értelmes, ha fordított esetben elhagynám majd a barátnőm, de ez számomra így nagy szemétség lenne.


Röviden: A halállal nincs gond, mert akkor vége van és nem hoz több problémát. Az élet végig tartó nyomor a baj csak.


Szerintem morbidabbra sikerült a válaszom, mint a kérdés maga.

2015. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze ilyenkor sokan mondják azt h ők is meghalnának akkor, de nem, nem fognak.

Vagy fel tudod dolgozni vagy becsavarodsz. Ha becsavarodsz hosszabb időbe telik a kilábalás, a talpra állás.

Én például egy hatalmasat fordultam érzelgősséget tekintve.

Úgy tudnám fogalmazni, hogy átváltasz egy lesz**arom módba, vagy, hogy példát mondjak, nagyjából olyan személyiséggé mint dr house.

Nekem a barátnőm 7 évvel ezelőtt halt meg.

Az első 1 hónap nehéz volt.

30/F

2015. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem igazad van 6
2015. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem autóbalesetben halt meg a barátnőm. De leírni nem tudom neked hogy milyen érzés ez. A történet nem új keletű mert a napokban lesz 9 éve. Hogy mit tettem vagy hogy "dolgoztam fel"? A mai napig sincs (és úgy érzem nem is lesz) normális párkapcsolatom. Persze voltak ideig óráig tartó kapcsolatok de már egy hosszabb ideje az sem. Azt tudom mondani hogy árnyéka sem vagyok az akkori énemnek. Teljesen elfordultam az emberektől 2-3 emberrel tartom a kapcsolatot akiket barátomnak merek nevezni mert többször komoly mélyponton voltam amiből ők rángattak vissza. A munkába temetkeztem szinte minden időmet munkával töltöm. Ennek eredményeként az életem kívülről szemlélve sikeres. Amit viszont kevesen tudnak a környezetemben hogy pár órákat alszok naponta, visszatérő rémálmaim vannak. Nyugtatóktól kezdve szakemberig semmi nem segített. Kívülről nézve ebből csak annyi látszódik hogy "magának való" "szeret dolgozni". Nekem is többször megfordult a fejemben ahogy írtad hogy "utána mennék".
2015. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a Dr House hasonlat nem rossz többen hasonlítottak engem is az említett karakterhez. 9. voltam.

29F

2015. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!