Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek esetleg olyan játékbo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek esetleg olyan játékboltot, ahol vehetnék cicás plüssfigurát? Évfordulóra lenne!

Figyelt kérdés

Voltam már két játékboltban (azt hiszem, Játékszigetben), de ott nem volt normális cicás plüssfigura, csak olyanok, amiknek nagyon bugyuta, retardált fejük volt... vagy nagyon depisen néztek, vagy nagyon ostobán, még olyan is volt, aminek kancsalra varrták fel a szemét.


Valami aranyos, helyes cicás plüss kellene nekem még a héten, lehetőleg minél gyorsabban, ha megoldható, akkor már holnap meg szeretném venni. Évfordulóra kellene!


A színe mindegy, lehet fekete, fehér, cirmos, lényegtelen, csak nézzen ki aranyosan, lehet élethű vagy valami vidámabb, mosolygós fejű macsek is, nekem mindegy, csak ne ilyen bárgyú, félrevarrt képű plüss legyen.


Ötletek? Hol lenne érdemes még megnéznem? Tudtok esetleg valami játékboltot ajánlani, ahol tényleg jó minőségű, igényes, szép plüssfigurákat lehet venni?


Előre is köszi, ha tudtok segíteni. Minden tippnek, ötletnek, tanácsnak örülök, hogy hol érdemes megpróbálni. Ha sikerül, azzal kb az életemet mentitek meg!



2015. jan. 26. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy macim eladóba, el is postázom ha kell, majdnem úgy néz ki mint egy macska.
2015. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy helyileg Budapest érdekel, azon belül is inkább az Örs, Keleti, Nyugati, Blaha, Jászai, Oktogon és környékük, ide igazából szívesen elmegyek érte bárhová!
2015. jan. 26. 21:29
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 rendes tőled, értékelem. :D De szigorúan cica kellene, a maci legfeljebb az utolsó utáni végső megoldás lehetne, de nem hiszem, hogy Budapesten sehol se lehet kapni egy normál kinézetű cicaplüsst, csak valószínűleg én keresgéltem eddig rossz helyen. :D
2015. jan. 26. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Regio játéknagyker a Váci úton van a Gyöngyösi utca megállónál. Egyéni vevőket is kiszolgálnak. Én is ott vettem múltkor.
2015. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendelj. [link]

Én ölni tudnék azért a narancs és szürke plüssért... annyira édesek. Ö.Ö

2015. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ma délután végre szerencsésen sikerült beszerezni egy macsekot! :D Megy a zöld pacsi mindenkinek a segítségért.
2015. jan. 27. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!