Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz most velünk?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap eléggé összevesztünk (chaten) és most péntekig szünetet akar tartani, de én nem akarom, mert félek hogy annak az lesz a vége hogy szakítunk. 13 hónapja vagyunk együtt. Próbáltam megkérni hogy beszéljünk, és ha megint veszekszünk tényleg szünet péntekig. (Mert pénteken fogunk találkozni) Szerintetek mit csináljak? Fontos nagyon, légyszi válaszoljatok.
2015. jan. 27. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Pillanat, előveszem a jósgömbömet.
2015. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad, ha szünetet akar jobb ha nem győzködöd. Jó esetben meg úgyis rájön, hogy hiányzol neki és péntektől minden úgy fog menni mint régen:)
2015. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már valakinek időt kell kérnie, az régen rossz. Pár órán kidühöngi magát, és ha van egy kis esze, bocsánatot kér. Ha nem, hagyd.
2015. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tél hideget hoz, és ez a hideg a kapcsolatotokra is hatással van, meg fog fagyni a levegő és ti is, egy út van csak számotokra a vég.
2015. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Abszolute semmit. Várj türelemmel.

Ha nyaggatod, meg lécci-lécci-lécci azzal még inkább felbosszantod és péntekig se juttok. Péntekig higgadj, keresd meg Te esetleg mit hibáztál és tanulj belőle.

2015. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!