Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek rosszul esne, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne, ha ilyen megjegyzést tenne a barátotok?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég vagyunk együtt. A múltkor elmentünk szórakozni kicsit, az egész estét ő állta, még azt sem engedte, hogy a kávémat én fizessem. Este, amikor haza értünk, mondtam neki, hogy nagyon kedves, de szeretném, ha legközelebb én állhatnám az "én részemet", hiszen én is dolgozom, stb.. Erre ő csak annyit mondott, hogy nem mintha annyira ellenkeztél volna. Egy kicsit meglepődtem..
2015. jan. 27. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ez a tipikus bunkó. Az a fajta, aki ő maga intézi el, hogy utána beléd köthessen.
2015. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Hát bocsáss meg de mindkettőtök elég rosszul csinálta ezt most.


Mert ha így volt kb


"Fizetem én a számlát

De szeretnén én is a részemet...

Áh hagyd csak

JÓ"


És ennyi. A barátod hülye mert hagyta. Te meg ott rontottad el hogy rögtön belementél.

2015. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen hangsúllyal mondta. Mi az ilyenek elviccelve szoktuk egymásnak mondani...
2015. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Néha az emberek csak udvariasságból ajánlanak fel valamit, de elvárják, hogy te "ellenkezz", ahogy írtad.

Ugyan ez van ha pl megkínálsz valakit valamivel és mondja, (talán szerénységből) hogy nem kér, de ha mégegyszer megkínálod akkor elfogadja.

2015. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem, ez úgy volt, hogy mi már beszélgettünk ilyesmiről, amikor felhozta, hogy elvinne ide, meg oda. Akkor is megjegyeztem, hogy én ragaszkodom hozzá, hogy a saját részemet én álljam.

És most is, már a kezemben volt a pénztárca, de ő kettőnknek kért jegyet. Mondtam neki, hogy ne már, de ő azt mondta, én ne csináljam már. Erre este meg..

De ezek szerint erőszakosabbnak kellett volna lennem.

2015. jan. 27. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Erőszakosabbnak kellett volna lenned? Bocs, de hova tetted az eszedet?

Ha a pasim meghív akkor meghív. Nem kezdem el felajánlani, hogy fizetem a felét meg stb. (Utálom ezt a szokást, kivétel az, ha megállapodnak, hogy minden helyzetben fizetik a saját részt vagy a felét -utóbbit ha pl. kedvezmény van két jegyre vagy nem számolható ki, hogy hány db. chipset ettél meg) A meghívás meghívás. Azért hívom meg a másikat, mert kedveskedni akarok Neki.

2015. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Erőszakosabbnak kellett volna lenned? Bocs, de hova tetted az eszedet?

Ha a pasim meghív akkor meghív. Valószínűleg azért hív meg mert kedveskedni akar, mert velem akar lenni. Ezért soha nem ajánlkozom fizetni, mert azzal elrontom azt, hogy gondolt rám, kitalált, esetleg szervezett. (Utálom ezt a szokást, kivétel az, ha megállapodnak, hogy minden helyzetben fizetik a saját részt.)


A pasid bunkó volt. Ahogy más is mondta direkt feszültséget kelt. Az is lehet, hogy most elvitt egy nem túl drága helyre és a lelkiismeret furdalást beléd ültette, aztán elviteti magát egy drágább helyre.

Ha felkínálnák, hogy fizetik a felét és elutasítom akkor nem teszek utána semmiféle megjegyzést.. legalábbis normál esetben.. de itt valami nem stimmel.. Nálam valószínű röptetés lenne, mielőtt elvárná, hogy pusztán lelkiismeret furdalásból nyitogassam a pénztárcám, vagy elviseljem az érzelmi zsarolását.

2015. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Néha az emberek csak udvariasságból ajánlanak fel valamit, de elvárják, hogy te "ellenkezz""

Én meg azt mondom, hogy a kimondott szavaknak súlya van.

Persze, van, akinél az igen a nem, és a nem az igen, de én mindig is az egyenesség híve voltam. Főleg egy párkapcsolatban, ahol elvileg már őszintének kéne egymáshoz lenni. Oké, egy vadidegennel persze, hogy lefutjuk a kötelező illem-köröket, de most a szerelmünk előtt legyünk már nyíltak...

Ha meg valaki mond valamit, akkor ne legyen felháborodva, ha a másik NEM a fordítottját értette rajta.


Egyébként meg szerelmes férfiként annyit mondok még: ha a barátnőmet meghívom valahová, akkor azt azért teszem, mert jólesik őt meghívni, és szívből teszem. És a legfőbb: nem sajnálom érte azt a pár forintot.

2015. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!