Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom ki van akadva, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ki van akadva, mert nem megyek el vele időpontot kérni (NEM vizsgálatra) rendelő intézetbe. Jogos a hiszti részéről?

Figyelt kérdés
Eddig mindenhova elkísértem, de most nem akarok menni, és erre kiverte a hisztit, hogy mi hogy én nem kísérem el. Már megfenyegett azzal is, hogy akkor nem megy. Valószínűleg pajzsmirigy gondjai vannak.

2015. jan. 27. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem telefonon kértek idöpontot??!!
2015. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jogos. Ha mindig elkíséred, persze, megszokja, meg ad egyfajta biztonságérzetet hogy ott vagy te is, de egyszer kibírhatná.
2015. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy minden reggel és este együtt jövünk a munkából, így már kezd egy kicsit sok lenni.
2015. jan. 27. 20:38
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem menj el vele. Azt is megmondom, miért: ha problémái vannak az embernek, sokan úgy reagálnak, hogy próbálnak tudomást nem venni róla, húzzák halasztják, mindenféle ürügyet kitalálnak, csak hogy ne kelljen elmenniük orvoshoz, és bíznak abban, hogy majd magától elmúlik a probléma, nem akarnak szembesülni vele. Sokszor elmúlik, sokszor viszont már túl késő elmenni dokihoz.

Talán a pároddal is ez van, hogy fél elmenni és nehéz neki megtenni az első lépést. Hiszti? Igen! Fél? Igen! Szerintem kísérd el, hogy meglegyen az időpont, plusz hogy éreztesd vele, hogy támogatod. A pajzsmirigy problémát ha nem kezelik komoly problémákat okozhat! Azt viszont mindenképpen beszéld meg vele, hogy nem a fenyegetés miatt kíséred el, hanem mert azt szeretnéd, hogy meggyógyuljon!

2015. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

20:38


Neked más bajod is van.

En elkisérném.

2015. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De NEM kivizsgálásra megy. Nem is találkozik doktorral! Senki nem mond semmit csak időpontot beszél meg!!! Ennyire nehéz szöveget értelmezni?
2015. jan. 27. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hidd el, van, akinek ez bitang nehéz. Az időpontmegbeszélés is. Nekem a fogorvoshoz is rettentő nehezen szokott menni, és sajnos gyakran van az, hogy addig halogatom, amíg fájni nem kezd valamelyik fogam. Nem tudom, miért nem megy, de az a sokéves tapasztalat, hogy ebben segítségre van szükségem. Az persze nem helyes, hogy ezért hisztizik valaki, bár nem tudom, mit nevezel te hisztinek. Ha azt mondja, hogy ő nem tud/mer elmenni egyedül, az még nem hiszti szerintem.
2015. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Értem én, és mondanám, hogy igazad van, de az a baj, hogy a dolog komplexebb. Kicsit sok már neked a társasága, azt írtad. Ez természetes, hogy egy kapcsolatban is kell a magánszféra, egyedüllét picit. De ezt ne olyankor akard, amikor szüksége van rád.


Amúgy telefonáljon időpontért.

2015. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem jogos, minek kell személyesen elmenni?


Te a férfi vagy?

2015. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Eddig mindig nekem kellett elráncigálni az orvosokhoz a legalapabb dolgokkal is. És nem azért nem megy, mert fél, hogy mit találnak, hanem mert nem érdekli. Erre a pajzsmirigy kivizsgálásra is azért kellene menni, mert akármit csinál csak hízik, és a családban volt már ilyen "betegség", és én már megelégeltem, hogy állandóan panaszkodik, így elcipeltem a házi orvoshoz, de most már menjen egyedül.
2015. jan. 27. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!