Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ez nálatok számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez nálatok számít valamit is?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már nagyon régóta se veled se nélküled a kapcsolatunk.. néha azt érzem igen ő is akar pár nap múlva azt mondja hogy inkább ne és ez már 2 éve. Ő sem tudja mit akar és egyik barátnője azt mondta azért mert fél bízni másban mert már sokat csalódott. Viszont én most már nem bírtam tovább és kiöntöttem a lelkem elmondtam hogy szeretem imádom és szerintem annyit megérdemlek hogy bízzon bennem ha már 2 éve próbálom meghódítani valószínűleg nem akarom átverni. Nálatok ez számít valamit ilyen helyzetben vagy ugyan úgy nem tudjátok mit akartok?
2015. jan. 27. 20:38
 1/3 piriiiii ***** válasza:

Ó, kedves, ez sok mindentől függ.

De számít, igen. Vannak esetek persze, amikor ez mindent megváltoztat, jelen esetben számodra jó irányba, de van, amikor rossz irányba. Minden ember, és minden helyzhet más. Sosem kapod ugyanazt a reakciót.

De, ha már két éve szenvedtek, ez veszett ügynek tűnik... :/

Na de mit reagált a lélek kiöntésre?

2015. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát számít. Kb. addig az 5 percig, amíg ezt elmondod. Sajnos én is nagyon bizalmatlan vagyok, pedig imádjuk egymást a párommal, de ha egy nap is eltelik úgy hogy nem bizonyítja, hogy szeret és minden rendbe van a kapcsolatunkkal akkor már kezdek nem hinni benne. És azon gondolkozok vajon hogyan ver át. Nagyon idegesítő egy dolog, de nem tudok vele mit csinálni. Sok rossz dolog ért és ilyen lettem. És akármennyi idő is telik el ez nem változik. Legalább is nálam.

20/L

2015. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

oooh ismerős dolog ez..., igen számít :) Ha a lány helyében lennék elgondolkodnék ezen, hogy 2 éve próbál megszerezni akkor nem csak hülyíteni akar.Meg kéne neki mondanod, hogy ne más miatt "szívasson" téged, ha nem döntse el hogy mit akar, attól hogy mással csalódót az nem jelenti hogy veled is fog. :)

22/L

2015. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!