Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, milyen lány jön be inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen lány jön be inkább?

Figyelt kérdés

A) Az, az igazi "csajos" csaj, aki mindig igyekszik tökéletesen kinézni, jól áll a haja a sminkje, nagyon szép és nőies. Szeret a barátnőivel csajos napokat tartani. (ilyenkor le vagy koptatva de legalább nem pasikkal lóg) Az életben és a kapcsolatotok terén is magabiztos. Olyan tipikusan igazi nő.


vagy


B) Kicsit fiúsabb csaj, aki azért nőiesen néz ki, de nem festi magát, nem érdekli annyira ha nem áll tökéletesen a haja, egy csajos nap helyett inkább megszervez egy lan partyt, amihez ti is csatlakozhattok, viszont sok a fiú haverja, és az életben sem annyira magabiztos, szüksége van egy kis támogatásra és törődésre hogy nyisson az emberek felé.


Én az utóbbi vagyok és úgy érzem hogy az előbbivel szemben soha sem vehetem fel a harcot. :S


20/L


2015. jan. 27. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
B) ♥
2015. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

C) legyen család centrikus mint én...igazából elég sok mindent komolyan veszek az életbe

és jó lenne ha olyan lenne aki tudja ezt feledtetni velem..hogy ne vegyek mindent "túl" komolyan

ne legyen túl hanyag.. úgy értem foglalkozzon magával és avval ami körülötte van..ha kell rakjon rendet..ápolt legyen ilyesmik..

olyan legyen akivel megtudok egy drámát vagy romantikus ha olyan van vígjáték filmet nézni..

magabiztos legyen az életben!

és úgy fogja fel a munkahelyét mindig az legyen a tudatában hogy szeretettel végzi és alkot valamit a világban és hozzájárul... segít..

olyan aki jobban értékel egy őszinte szívből jövő ölelést mint sem egy gyors szex-et.....

szeresse a zenét a természetet....művészetet festményt pl.

tudjunk mély beszélgetésekbe elegyedni és persze ha olyan van csipkedni egymást szavakkal :D

kérje ki a véleményemet bármiről..és persze én is meghallgatom az ővét...innám a szavait ha úgy tetszik :)

nekem nem fontos a nagy mell nagy segg .. inkább az arc és a belső..ami a lényeg.

legyen állat barát..ne ítélje el az öreg embereket.. tisztelje őket .. csak úgy mint a hajléktalanokat is...

és ami a legfontosabb ne a pénz uralja a kapcsolatunkat .. hisz tudjuk a mai világot a pénz uralja... de kettőnket a Szerelem uraljon!


19/F

2015. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Havernak még jó leszel.


U.i csinálj már egy szendvicset.

2015. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
B!!!!!!!!!!!!!
2015. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
lány vagyok és inkább a B mint a plázacicák...
2015. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
B
2015. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 opened paradise ***** válasza:
B,leszámítva a fiú haverokat.
2015. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha kihúzuk a lanpartit és átírjuk közös edzésre, vagy sportra akkor tökéletes! :)

tehát a: B

2015. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
B és nem azért mert szervez lan partikat, nem szeretem az A típusu nőket, sem akommentelt C
2015. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Lan party és fiú haverok nélkül a B :)
2015. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!