Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az h ha v ki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az h ha v ki nem akar kapcsolatot akkor azt nem hiszik el de ha kapcsban van akkor biztos h boldog?

Figyelt kérdés

Mondjuk ez csak az egyik dolog. De folyton piszkálnak h biztos azért mert nem kellesz senkinek ! Aha ok és ha még se ez van akkor biztos elmebeteg vagy. Ha pedig nem az akkor meleg v leszbikus.

Jó h mindjárt nem én felelek az esőerdő irtásokért szóval ezért ez vicc valahol.


Nincs semmi bajom teljesen jó életem van csak nekem ez az egy nem kell mert csak. Nem vagyok se magányos se ronda és traumáim sincsenek.


A másik oldalról viszont sosem hallatom azt h

Azért házasodsz mert meleg vagy és leplezni akarod.

Azért jött össze a gyerek mert nem volt koton és meg kell házasodnod.

Azért házasodsz mert így könnyben kaptok hitelt v el akarod tartani magad v csak a pénze kell...


A párkapcsolatokról az emberek 95%-a azt feltételezi h tökéletes holott ez hazugság. (kellemes olvasgatást a családi kapcs topickban v itt ) De ha valaki ezt direkt kihagya az életéből akkor mindjárt kapja a címkéket.

Érdekes módon az olyanok mint Tesla v Newton még is sokra vitték. Nem fura ez egy cseppet bőven tudtak mit csinálni ?



2015. jan. 27. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs ez.

Nem ettől függ.

2015. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahhhaaa, én is egy hozzád hasonló leszbikus esőerdőirtó rusnya nekrofil pszichopata vagyok. :D

Nekem csak azért nincs senkim, mert utálom a kötöttségeket, ellenben szeretem a mostanában körüllengő nyugodt magányt... Szinte már eufórikus érzés, és csak röhögök azokon a párokon, akik napi szinten összevesznek valami kis baromságon. És örülök, hogy nekem ilyen problémáim nincsenek.


Ám a másik oldalról is azért lehet hallani, felénk legalábbis. Vidék, sok a pletyka.

2015. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na örülök h nem vok egyedül :)
2015. jan. 27. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Na hát csatlakoznék, engem is érdekelne a válasz erre.

Múltkor például ilyet szólt egy ismerősöm: nem értem miért nincs valakid, hiszen nem is nézel ki rosszul... Mondom mi vaan? Áh, felesleges bizonyagtani, akkor meg csak rád fogják, hogy azért véded a dolgot ennyire, mert tudod, hogy nincs igazad, egyszerűen csak nem kell foglalkozni velük és élni az életed. Amúgy én is nevetségesnek tartom sokszor a párkapcsolatban élők problémáit.

2015. jan. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"felesleges bizonyagtani, akkor meg csak rád fogják, hogy azért véded a dolgot ennyire, mert tudod, hogy nincs igazad"


Tudom akár mit mondasz úgy is csak kitalálod, neked is kell kapcs tő tő tő...Tök mind 1 mi van már megszoktam. Ha azt mondod utálod a baklavát ok elhiszik nem tudsz vezetni ok elhiszik, nem vagy egy perefekt angol ok elhiszik...

De kapcs terén én még nem találkoztam olyannal aki legalább csak azt mondta volna (kivéve anyámat) h ok te dolgod.

Mindig mindenki csak hüledezik és gyártja az idétlen elméleteit.

Sanszosan az emberek nagy része sosem fogja azt megérteni h nem mindenki olyan mint a többség.


"Amúgy én is nevetségesnek tartom sokszor a párkapcsolatban élők problémáit"


Am én is de erre csak azt tom mondani te választottad ezt az életet nem kötelezett rá senki. Persze ilyenkor mindenki a családos dumával fáraszt. Erre csak azt szoktam mondani h rossz szokásaim vannak és nem tartom magam kedves embernek. Szerencsére általában ezt még mindig elhitték és tudtam jegelni a dolgot.


Egyébként pedig a szabadidő számomra érték és nem utolsó sorban az h mindent a magam ízlése szerint tehetek. Van h csak kifekszem az ágyra zenét hallgatni v 14-00-ig alszom.


Mindenki maga dönt, kösz a válaszokat :)

Zöldeztem

2015. jan. 28. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!