Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy 14 évesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy 14 évesen, hogy soha nem lesz barátom, mert eddig se foglalkoztak velem a fiúk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 14 évesen korai ezen aggódni, mert normális, hogy nem volt még kapcsolatom. Csak állandóan azt látom, hogy a barátnőim bejönnek a fiúknak...

Tudok ezen változtatni, vagy reménytelen eset, tinilányos probléma?



2015. jan. 27. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, utóbbi. Majd kinövöd, addig is kitartás!
2015. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztosan lesz. Sok olyan lányt ismerek (ne vedd magadra), akik kis korukban csúnyácskák voltak, most pedig csak ámulok és bámulok, hogy milyen jó nőkké fejlődtek ki.
2015. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én néha úgy érzem hogy nem vagyok az osztály része,beszélgetnek velem meg minden.De megállok pár percre és senki nem foglalkozik velem
2015. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most pont abban a korban vagy,ahol elkezded a fiukat erdekelni. Turelem.
2015. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Akár tinilányos probléma is, de az is lehet, hogy visszahúzódóbb vagy, ezért más sem közelít feléd. Neked kell tudni, hogy miért nem foglalkoznak veled. Kapcsolat meg két emberen múlik és semmi gond azzal, hogy 14 évesen még nem volt.
2015. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezzel nagyon sok lány van így, ne aggódj! :)


Pontosan tudom, mirôl beszélsz. 17 éves koromig egy fiút sem érdekeltem, de ráuntam, hogy azon agyaljak, milyen jó lenne párkapcsolatban lenni.

Elkezdtem barátnôkkel eljárogatni hétvégén: pubok, koncertek, stb. És egyre több fiú keresett meg. Volt, hogy egy banda énekese jött oda hozzám, hogy adjam már meg neki a facebookom, mert nagyon meg szeretne ismerni.


Tehát ne félj! Érezd jól magad a bôrödben, és sose másoknak akarj tetszeni, hanem saját magadnak! A fiúk imádnák a magabiztos lányokat, akik elégedetek önmagukkal. :))


17/L (boldog párkapcsolatban)

2015. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. jan. 29. 19:32
 8/9 anonim ***** válasza:

"adjam már meg neki a facebookom"

ez ám az ismerkedés :D

2015. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.


Odajött hozzám, le a színpadról, beszélgettünk már egy jó ideje, mikor megkérdezte, mi a nevem, mert folytatni szeretni a beszélgetést (facebookon is).



De akkor már kialakulóban volt valami egy csendes, mosolygós, kék szemû sráccal, ezért inkább jegeltem az énekest - ami miatt amúgy a barátnôim nagyon sokáig piszkáltak. :D

2015. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!