Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a barátnőm?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy melegszendviccsel vár hozzájuk, amire már nagyon vágytam, aztán éppen mielőtt elindultam volna, benyőgi, hogy nincs hozzá sajt. Én húztam a számat és másra hivatkozva lemondtam az egészet. Ilyen nehéz megérteni, hogy egy fárasztó nap után nem vágyom másra, csak egy kib*aszott melegszendvicsre??
2015. jan. 27. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
igen mert bunkó vagy.
2015. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Paraszt vagy.. Utkozbe vehettel volna
2015. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Mért nem mentél útközbe egy boltba egy sajtért? Nincs lábad?
2015. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Vagy esetleg vehettél volna másfél perc alatt sajtot odafelé.
2015. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Én is csak sajttal szeretem a melegszenyát.

Viszont sajt nélkül is lehet gyors és jó kajákat csinálni, palacsintával is várhatott volna, gondolom azt sem veted meg. Aztán meg van oldva...

2015. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 bollocks ***** válasza:
20%

#2,3,4: ha útközben veszi a sajtot, akkor nem készül el a szendvics, mire odaér.

Kérdező: szerintem egy rongy a barátnőd, dobnod kellene, és keress egy olyat, amelyiknek az apja tart teheneket.

2015. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 te egy kib#szott Sherlock Holmes vagy
2015. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért irreleváns, hogy akkor "nem lesz kész addigra", mert mikor belép az ajtón, még le kell venni a cipőt, kabátot, kezet mos, köszön. Addig le lehet vágni azt az egy szelet sajtot - ha lapkasajt, akkor csak kicsomagolni -, és el is készül. Netán nagykabátban és csizmában ette volna meg, mert annyira farkaséhes? A fenéket.
2015. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 bollocks ***** válasza:
41%
Utolsó: melegszendvicsről van szó, az pár perc míg elkészül. Te gasztronómiai analfabéta.
2015. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szakács vagyok, szerintem jobban tudom, hogy mennyi idő elkészíteni egy melegszendvicset. Talán nem kell melegszendvicssütővel faszkodni. :)
2015. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!