Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan srac, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan srac, aki nem csak meg**rni akar, hanem rendes nőkent tekint rám?

Figyelt kérdés
Félek új kapcsolatot kialakítani. Régimódibb srácok jönnek be, de manapsag mindenhol a s*exéhes kanokat latom. Neten sem jobb a dolog. Sőt! Merre keressek?

2015. jan. 28. 00:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Most mondjam azt, hogy én ilyen vagyok, mint ahogy a többi 30 ember is utánam?
2015. jan. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%

És aztán leírd, hogy gykorin nem ismerkedsz? Kösz nem.


Válasz: Létezik.


Jó éjt!

2015. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Itt csak régimódit fogsz találni ^^

Jó válogatást a jelentkezők közül

2015. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szexmentes párkapcsolat? AZ elég régimódi, nekem tetszik is.
2015. jan. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Mit értesz régimódi alatt?
2015. jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Bár a régimódiság az jelen van bennem is, a probléma csupán annyi, nem vonzódom egyik nem felé sem, így az úgymond "nőies igényeidet" nem állna módomban kielégíteni, szeretgetni meg pontosan jól ellátja a feladatot egy háziállat is - szoros ölelés esetén pl. egy piton. Mindenesetre ne add fel, mert bizonyára vannak mások is, akik tisztelik az értékeket egy nőben, megbecsülik, nem trófeaként tekintenek rá, hanem ajándékként, így azt nagy becsben tartva kincsként dédelgetik.
2015. jan. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%

Honnan veszed, hogy csak megkúrni akarnak?

Tudtommal szexkapcsolatból vagy egyéjszakásból is lett már komoly párkapcsolat.

2015. jan. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szexéhes vagyok, de ettől még komoly kapcsolatot keresek.
2015. jan. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 CptTomato ***** válasza:

Hát sajnálom de ez a világ nem olyan amiben sok esélyed van szexmentesen indítani valakivel...értsd az első pár randin "kell" szexelni. Vannak régimódibb férfiak.. de anyira kevesen és annyira nem tudnak ők sem a saját elveik szerint élni hogy sok szerencsét a találásukhoz.

Amúgy ha változtatsz a hozzá állásodon hogy megk**rni akar és olyanokat keresel akik esetleg szeretkeznének veled akkor máris egy lépést teszel előre.

2015. jan. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Tipikus az, hogy nők könnyen megkaphatnak szintjük feletti férfit is könnyed kapcsolatra, ebből az az illúziójuk támadhat, hogy ilyen szintű férfinak komoly kapcsolatra is kellenek.


Jellemzően olyan férfi tudna jobban megbecsülni, akinek szinted körüli nőért nagyon törnie kell magát, és ha eljátssza nálad az esélyét, hasonlót csak nagyon nehezen kapna.


#6-os hozzászólásomban leírtam, hogy én mi alapján kategorizálom a csajokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__65..

2015. jan. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!