Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki tugya mi lessz kesobb? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tugya mi lessz kesobb? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A parommal februarba lessz egy eve hogy jarunk. Eleg komoly a kapcsolat koztunk. Veletlenul megtudtam hogy az, , evfordulonkra, , meg akarja kerni a kezem. Eloszor nem nagyon orultem mikor ezt megtudtam de aztan jobban atgondoltam es tenyleg enis szeretem ot mindennel jobban.De viszont arra is gondoltam hogy egy ev nem olyan hosszu ido.Ki tugya mi lessz kesobb? Ja es persze a plane azz hogy 17 eves vagyok a parom pedig 23 de ugy gondolom h o az igazi nekem .Ti mit gondoltok??

2015. jan. 28. 02:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még mindimum 3 évet várj.
2015. jan. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ES hogyan reagaljak majd azon a pillanaton mit tegyek ?
2015. jan. 28. 02:30
 3/12 CptTomato ***** válasza:

Mond meg neki hogy ezt verje ki a fejéből..

majd ha lesz saját egziszenciátok felmerülhet benne ez újra... mégis hogy akar élni egy kicsit az ő szüleinél egy kicsit a tieidnél?...

Ha beválalosabbak vagytok már akkor is lehet rajta gondolkodni ha van kilátásban valami egzisztencia szerűség.

2015. jan. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Ki tugya? Édesf.szom. Ki tudja?
2015. jan. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom nem tudsz írni. Amúgy korai.
2015. jan. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy tudok irni,amiért nem használom az ékezeteket csak nincs kedvem hozza !!
2015. jan. 28. 02:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Az eljegyzés normális lehet.


Az egyik legjobb barátom 20 évesen jegyezte el a barátnőjét. A lány 18 éves volt. Az eljegyzés volt 2 évvel ezelőtt, összesen már 3 éve együtt vannak.

2015. jan. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod még a dolgot, (ami érthető, hisz még szinte gyerek vagy) próbáld meg az évforduló előtt szóbahozni az eljegyzést, és tedd hozzá, hogy te még nem állnál rá készen, korainak tartod. Pl. "Képzeld, xy-t milyen korán eljegyezték, hát hova tart ez a világ." Vagy nézzetek valami olyan műsort a tv-ben ami ilyen témájú, és ott köpjél be valamit. Lehet hogy elhalasztja...
2015. jan. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A cigányoknál ez a természetes! Bár az anyaságból már kifutottál,mert 12 éves kor az optimális gyerekvállalási idő....
2015. jan. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Borosta2 ***** válasza:
Nem elég, hogy nem használsz ékezeteket, de a lesz-t így kell helyesen leírni. A párod helyében csak akkor kérnélek meg, ha már tudsz írni.
2015. jan. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!