Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtok online sexuálpszihológu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok online sexuálpszihológust? A párom folyton elnapolja a szeretkezést valamilyen kifogással, aztán mikor megjön nekem akkor akarná. Miért van ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden este késő éjjelig nézzük a TV-t és mikor már szinte elájulunk a fáradtságtól akkor esünk be az ágyba.Néha hol ő ,hol én mondom hogy jó volna már szeretkezni,de valahogy sosem jutunk el oda.Már nem kívánjuk egymást,vagy mi lehet az oka?Legutoljára mikor együtt voltunk,ő nem ment el,és hiába próbáltam segíteni neki nem ment.Azóta törés volt és nincs együttlét.
2015. jan. 28. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt?

Hogy lehet a TV-zést választani a szex helyett? Engem rohadtul nem tudna lekötni, szerintem egyikőtök sem vonzódik már úgy a másikhoz, hogy leteperné.. vagy aggatnak a gyerekek? Vidd be a párod a hálóba esti unalmas TV-zés helyett, vegyél egy szexi fehérneműt és hajrá!

2015. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én 38 a párom 43 éves,van egy 5 éves gyerekünk és 7 éve vagyunk együtt.Utoljára tavaly októberben voltunk együtt,szóval én nagyon el vagyok keseredve ettől.Én úgy gondolom nekünk valami párterápia kellene,ezért is kérdeztem hol találok ilyet a neten.
2015. jan. 28. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!