Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? 17/L

Figyelt kérdés

nem irok ekezetet mert mobilon vagyok..elore is bocsanat)


szoval karacsonykor chaten megismertem egy fiut es elkezdtunk beszelgetni,ismerkedni. Csak ugy engedtem neki az ismerkedest,hogy a szuleim is rabolintanak es ezt o tiszteletben is tartotta.Anyuek beleegyeztek de ova intettek hogy vigyazzak kinek adom a szivem.

Igy elkezdtunk ismerkedni eleg intenziven, es egymasba szerettunk es nem is akarmilyen szinten. Mindketten ugy vagyunk vele hogy egymas nelkul nem tudnank tovabb elni.

neki is voltak bakiai a kapcsolataiban de mindvegig huseges volt meg ha szerelmes nem is.

es detto ugyanigy az en kapcsolataim is. Egyutt akarjuk leelni az eletunket mar itt tartunk.

Eddig semmi hiba.Csak a szuleim nem kifejezetten fogadjak el.....

a sulimban volt egy "udvarlom" aki nem mondta ki hogy tetszenek neki es egyaltalan semmi bokot se kaptam.

Nekem ebbol elegem lett igy neten mikor megtalaltam azt az embert aki szeret, elfeledtem a sulimbol a sracot egyszer s mindenkorra.A szuleim viszont jobban orulnenek a sracnak a sulibol.....mert szerintuk jobban illik hozzam. En megmondtam nekik hogy en nem ot szeretem....es borzasztoan nehezen fogadjak el azt akit szeretek :'(

mar rengeteget beszeltunk a dragammal az eskuvonkrol es az a vicces hogy mindig o hozza fel es nem en ezt a temat, es mivel nagyon valoszinu hogy ez sorra kerul, szuksegem lenne a szuleim aldasara is.... en 17/L o 19/F


hogyan tudnam elfogadtatni veluk azt akit szeretek??


2015. jan. 28. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
személyesen ismerik a netes srácot?
2015. jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NE HÁZASODJATOK ÖSSZE! Hülyeség ilyen fiatalon. Járjatok, legyetek egy pár és 4-5 évnyi együttlét után eljegyezhetitek egymást és összeházasodni olyan 30 év környékén. A szüleiddel ne foglalkozz.
2015. jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ó drága, ha azt mondtad volna, hogy fél-egy év után tartotok itt, még el is fogadnám, de így... Nagyot fogsz koppanni.
2015. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1# meg nem ismerik de mar mondta a srac hogy eljon hozzank es anyuek beszelhetnek vele.


2# ebben nem kertem tanacsot.


3# nem ismersz se engem se a sracot.

ne itelj meg egy kapcsolatot igy.

2015. jan. 28. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet ha megismerik akkor más képet alkotnak róla...
2015. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a szüleid járnak a sráccal, hanem Te. Egy szerelmi kapcsolat sokkal jobbat tesz az emberrel mint a családi béklyók. Ha annyira ugrálnak akkor várj míg 18 lesz és a megkerülésükkel boldogan tudsz élni.
2015. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25 éves korodban házasodj vele össze. de most fogadok veled bármennyi pénzben, hogy 25 évesen már rég mással fogsz járni vagy másba leszel szerelmes.
2015. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!