Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek mennyire jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire jönnek be a motoros fiúk?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Remélem nagyon, hisz én is motoros vagyok :) Aztán ha jön a jó idő kéne egy csaj akinek a feneke passzolna az ülésemre :)
2015. jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Imádom a motorokat, de a motorosokat nem szeretem. A legtöbb beképzelt, hencegő, vagánykodó bolond. Tisztelet a kivételnek, de akkor már inkább legyen autós.

2015. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Aki egy tárgytól válik érdekessé, az gondolkodjon el...
2015. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

'Aki egy tárgytól válik érdekessé, az gondolkodjon el...'

Muszempilla,hajfestek,póthaj,mukorom,koromlak,alapozo.kremek,push up melltarto,Elonyos feszes nadragok,retikul,fulbevalo,karkoto,pirszing.Irjak meg nehanyat? Onkritka létezik meg?

2015. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha jo arc, es kompatibilisek vagyunk, akkor meg jo, hogy bejon!
2015. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
egy autót vezetni nem nagy szám már elnézést :) egy KTM 525exc sokkal nagyobb tudás kell mint a kocsihoz
2015. jan. 28. 12:29
 7/14 A kérdező kommentje:
főleg terepen..
2015. jan. 28. 12:30
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló! Tudok olyan út szakaszt, amire szívesen meginvitálnálak versenyzés céljából, bár ha te is nyerni akarsz szerintem végig se érnél rajta, nem úgy mint én :) Nincs bajom a motorosokkal, de azért az autót is kell tudni vezetni barátom :)


20/f

2015. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Te is csak addig vagy nagyfiu amig kinem szálsz a kocsibdol.Neked nincs bajod a motrosokal,de azért beszólsz a kerdezonek :D

Én nekem nincs motrom,csak egy oreg autóm.De tudok verekedni.Most akkor hétvegen discoba verjelek ossze vagy mi?:D Tanulj,sportolj és nolj fel. Peace

2015. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dolgozok, sportolok és teljesen fel vagyok nőve! disco? én már nem járok 15 évesek közé ;)
2015. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!