Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyanok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknek életük első és egyetlen komoly kapcsolatából lett jól működő házasság?

Figyelt kérdés
Hány évesen jöttetek össze és hány évesen házasodtatok meg?
2015. jan. 28. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak ismerek ilyet, méghozzá kettőt is! :)

Az egyik házaspár 16 évesen szeretett egymásba, huszonévesen összeházasodtak és már van három szép kisgyermekük. (Most 30 körül van a pár, a legkisebb baba most született)

A másik: mind a ketten az általános iskolában találkoztak. A középiskolában a fiú elkezdett udvarolni... majd huszonévesen elvette. Az ikrek 24-5 éves korukban születtek. Most ötven körül van a házaspár. :)

Van ilyen, de nagyon-nagyon ritka. Ők tényleg nem csalták meg egymást (közelsről ismerem őket). Mázlisták. :)

2015. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagyszüleimig visszamenőleg egyet se tudok a családban, apai nagymamám első férjét elvitte a háború, nem sok időt töltöttek együtt, anyai nagyapám akkori menyasszonyát hagyta ott mamámért, a szüleim se elsők voltak egymásnak, és a testvéreikben sem vagyok biztos, többen elváltak, volt, akinek házasságon kívül lett gyereke, aztán nem maradtak együtt, szerintem a többieknek is volt a házasságuk előtt más kapcsolatuk is. Talán anyai nagymamám szülei lehettek ilyenek, de róluk keveset tudok, azt biztosan tudom, hogy dédapám 40 éves kora előtt meghalt, és dédmamám nem ment férjhez újból, egyedül nevelte fel az 5 lányukat.
2015. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feleségem 36 volt, én 32 amikor megismerkedtünk, fél év múlva esküdtünk. Ez 3 éve történt.
2015. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 És az volt életetek egyetlen komoly kapcsolata?
2015. jan. 30. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!