Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok nem hordana alsónadrágot?

Figyelt kérdés

és a nadrágok kimosásában sem szorgoskodna. (még nincs együttélés, hogy moss rá)

Ráadásul, nem érzi hogy ez így gáz.

Mit lehet mondani neki, amitől észbe kap és mégsem sértődik halálra?


2015. jan. 28. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gáz
2015. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
gáz és igénytelenség komoly jele. GÁZ. valaki tanítsa illemere
2015. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Igénytelen. Ilyen pasi nem lenne a párom.
2015. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Asszem az olaszoknál szokás ez, de nem vagyok benne biztos.
2015. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Jaj te se hordasz mindig tőgy tartót...szereti ha nagy szabadsága van a virslinek
2015. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gaz!

Szerintem minden unnepre (nem ajandekozosra is) alsogatyat es/ vagy mosoport, oblitot kapna, egeszen addig, amig le nem esik neki...

2015. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Itthon én sem hordok.
2015. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es, nem ezzel van a gond. Legyen úgy, ha úgy kényelmes, de akkor nadrágot kéne mosni. Gondolom a rövidnadrágjaidat (többé-kevésbé) 1 napig hordod, majd megy a mosásba.
2015. jan. 28. 12:45
 9/13 ATTILLA123 ***** válasza:

Szia.

Én sem hordok,és nem tartom magam igénytelennek.

A fecske alsót nem szeretem mert elszorítja a dolgokat , a boxert pedig azért nem mert mindig felgönygyörödik a combomon a hajlatig hiába vettem feszülőset. annyi még,hogy egy használat után én mosom a nadrágot, ennyi.

2015. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Attila, de te kimosod, nem büdösödsz abban.
2015. jan. 28. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!