Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg létezik olyan nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan nő, aki bármilyen odaadó, és rendes férfival jön össze, pár hónap után már a szakításon gondolkozik? Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
Nekem nincs tapasztalatom ilyenről, de hallottam róla. Valahogy engem a bunkók és a bizonyítási kényszerben szenvedő alakok fognak ki mindig, a szerényebbek, de rendesek pedig félnek közeledni felém... :(
2015. jan. 28. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Több is, mint kellene.


Miért teszik ezt... Senki sem tudja. Ilyen dumák szoktak menni mint a "én rájöttem hogy nem akarok komoly kapcsolatot" meg ilyenek.

2015. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg léteznek ilyenek, mégpedig azért, mert az utóbbi 1-2 évtizedben egyre feljebb tolódott az ingerküszöb az élet minden területén. Újabb és újabb impulzusok, élmények kellenek a figyelmed fenntartásához. Ez így van a párkapcsolatokban is. Aki képtelen 10 percig meglenni a telefonja nélkül, az is ebben szenved. És bizony a többség már ilyen. Nincs meg a szükséges impulzusadag, és érzik magukban az űrt, amit újabb pasival kell betölteni.

Aztán kezdődik elölről az ördögi kör.

2015. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Az ilyenek egy kapcsolatban nem tudnak kiteljesedni, szoronganak az elkötelezettségtől, a szabadság hiányától, nehezükre esik odaadónak lenni, később pedig már egyáltalán nem lesznek azok. Szabadulni ők szeretnének legelőször a kapcsolatból, de nem biztos, hogy van elég bátorságuk azonnal kimondani, így vagy őket dobja ki a másik fél hamarabb, vagy később ők dobják ki a másik felet.

Az okok, hogy hogyan válik ilyenné egy ember, a gyerek és tinédzser kori, őket ért sérelmekben kereshetőek.

2015. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
odaadó rendes férfival általában minden nő szakít egy idő után.
2015. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem a nő valamilyen, csak a férfit unja.
2015. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 3 tökéletesen leírta. Ez egy személyiségzavaros működés, sajnos rám is jellemző volt. Tartós kapcsolatban sem éreztem jól magam.

Nekem pszichoterápia segített megszabadulni a személyiségzavaromtól, azóta már merek kötődni.

2015. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!