Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm úgy érzi, h néha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm úgy érzi, h néha nem szeret, de nem tudja, hogy miért, Ennek mi lehet az ok-a?

Figyelt kérdés
(érzem én is,h nem szeret már és mondtam is neki ezt,Válaszai voltak "az a baj hogy néha énis azt érzem hogy már nem. pedig veled szeretném leélni az életem. és nemtudom hogy akkor miért van ez?!".."néha azt érzem hogy nem szeretlek de mikor veled vagyok akkor meg azt hogy igen"most ez wtf?)
2015. jan. 28. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
En is ugyanezt érzem a barátommal szemben de nekunk az a baj hogy 2 hetente tudunk csak egy fel napot egyutt lenni
2015. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mink eddig heti 3szor találkoztunk,most már csak 2szer :S
2015. jan. 28. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi extra, csak elmúlt a nagy lángolás (volt ilyen?). Innentől kezdve emberi kapcsolatok kérdése, hogy működőképes-e a dolog. Ha igazán összeilletek, akkor működni fog, ha nem, akkor további ellentétek jönnek majd elő.
2015. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem,remélem nem lesz rossz vége ennek(barátságból alakult ki ez a kapcsolat)nem volt még ilyen,mert addigra megcsaltak..
2015. jan. 28. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!