Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kedvelnek az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kedvelnek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Csendesebb típusú lány vagyok. De hiába beszélgetnék az osztálytársaimmal, őket nem érdeklem, nem kérdeznek vissza tőlem semmit. Pedig szoktam nekik köszönni, nem vagyok bunkó. Nem tudom mi lehet a baj velem. A tanárok sokszor megdicsérnek, ügyesnek tartanak. Az egyik osztálytársam azt mondja rám stréber vagyok, mert van úgy hogy a szünetekben is tanulok. Pedig ők nem beszélnek velem. :(
2015. jan. 28. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
mert más vagy mint ők
2015. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Azt szabad tudni hogy, hány éves vagy ?


De pont ez az oka szerintem, hogy kevésbé foglalkoznak veled.

(csendességed, és az hogy "stréber vagy.")

Fontos még az hogy, mások miatt ne változz meg.

2015. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert különbözöl tőlük, nincs meg a közös hang/téma, ezért inkább szurkálódnak. De minden suliban így van, legalább egyszer a legtöbb ember átesik ezen.
2015. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16
2015. jan. 28. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elég szomorú hogy az osztálytársaid leragadtak ezen a szinten.
2015. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert semmi olyat nem sugárzol a hőenergián kívül az osztályos felé, amit ők érdekesnek találhatnának és beszélgetnének veled.

Van egy egyszerű technika, ami által más perspektívából is mérlegelheted magad. Figyeld meg az embereket, próbáld megrajzolni a személyiségük kontúrjait, képzeld magad a körvonalazott személyiségbe és vizsgáld meg úgy magad és meglátod, hogy egész más eredményt kapsz, mint amit te gondolsz magadról.

2015. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
osztályod*
2015. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!